| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare exista alte fantezii intre un barbat si o femeie in afara de fanteziile care au ca tinta finala sexul?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut insa nimic nu este imposibil. Fanteziile pot fi dintre cele mai diverse uneori nebanuite. happy

| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca sexul este tinta unei relatii, dar o relatie se mentine si prin diverse alte fantezii ce nu au legatura cu sexul.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu am fantezii cu un baiat sa fie gen Helghast Cosplay. Astia sunt adevarati!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ciudate gusturi ai!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e.

| mnbvf a răspuns:

Dada.