| Marbella188 a întrebat:

Oare in primele saptamani dupa ce ramai gravida, (2-3), apar durerile de sani? Sau apar mai tarziu?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerile de sani care sunt specifice simptomelor de sarcina, pot sa apara in zona sanilor numai dupa ce sarcina implineste varsta de minim 6-7 saptamani, adica numai dupa ce ovulul fecundat in urma evolutiei sale trece in stadiul de embrion, care incepe sa interactioneze cu corpul femeii insarcinate. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Durerile de care vorbesti nu apar asa de repede.