| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma mai iubeste? stau cu un baiat de 5 luni si ne-am despartit el sia gasit alta prietena... oare ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Nu stiu

19 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Tu cati ani ai fetito?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Faptul că te-ai despărţit de el înseamnă că nu mai eşti cu el. Şi faptul că şi-a găsit pe altcineva înseamnă că nu te mai vrea.

| madalicious a răspuns:

Dupa poza ta nu pari sa ai mai mult de 11-12 ani. Maturizeaza`te si apoi mai vorbim despre dragoste si poate iti raspund si la intrebare.

| bluesky a răspuns:

Posibil, dar daca are alta prietena acum, e clar ca nu te mai iubeste asa mult incat sa vrea sa fie cu tine, ca iti spunea.Cred ca tine la tine dar nu ca la o posibila iubita! Imi pare rau, stiu ca doare... sad

| Orannginna a răspuns:

Ideea este: te'a iubit? Esti sigura ca sentimentele astea au existat din partea lui? Eii, pari foarte micuta in avatar, nu stiu ce vrei tu sa auzi de fapt dar, daca e cu alta ce pretentie mai ai sa te iubeasca?

Dragostea asta e un lucru profund, e pentru toti...la timpul ei. Asa ca mai cresti un pic si las'o deocamdata deoparte.winking

| StaRmAgiC a răspuns:

De la 10 ani prieten:O
Pff vad ca voi copii nu va lasati cu una cu doua ce mult ati evoluatlaughing
Si logic o data ce este cu alta nu te mai iubeste.Esti mica mai ai de invatat.

| Liada a răspuns:

Totul e posibil. dar incearca sa gindesti real si simpu sa-ti traiesti viata, cu sau fara el.BAFTA

| Macho a răspuns:

Nici nu stiu cat te-a iubit. de te-a lasat pentru alta fata. thinking

| Merilynne a răspuns:

Anca si cei ce ma mai intreaba cati ani am va spun ca am 10 ani

| duDu_8774 a răspuns:

Ai 10 ani?

| cristibossu27 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ar trebui sa il uiti. daca te iubea nu mergea cu alta.si cred ca esti prea micuta sa suferi din dragoste.ai grija cu dragostea nu e de joaca. pup

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Clar ca nu te mai iubeste...atunci de ce crezi ca tea lasat?
Logic ca nu mai vrea sa fie cu tine pentru ca nu te mai iubeste.Si inca un lucru lasa baietii si pune mana pe carte ca nu ajungi nicaieri daca te preocupi de la varsta asta de baieti

| Dragosgan a răspuns:

Daca e asa nu te mai iubeste. Daca are prietena si sta cu tine inseamna ca vrea sa profite de tine. Tu incerca sa afli in ce relatie e cu aceea prietena. Daca a inceput deja sa o considere iubita, nu mai e cazul sa stai cu acesta. Dar sa nu il intrebi in fata daca o iubeste pe acea fata ca nu va spune adevarul.Afla singura si sa nu mai ai incredere prea mare in el de acum in colo.

| fanmichaeljackson a răspuns:

Nu prea cred, doar dc. tu l-ai simtit un tip foarte gentel-man!
dar asta e o prespunere pentru ca din intrebarea ta nu inteleg daca tu cu el ai fost mai mult de5 luni!
mult succes si uite un sfat daca isi bata joc de tine fa pe indiferenta si gaseste alt baiat! mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca de la virsta asta ar trebui sa-ti inradacinezi idea ca atunci cind se termina ceva apoi trebuie sa se termine, daca intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' ce te face să crezi că te iubea înainte? Vise fetițo, vise...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar ca nu te iubeste daca are alta!

| vasile_7264 a răspuns:

Nespus de mult.

| candy_9937 a răspuns:

daca te mai iubea nu te lasawinkinglaughing