| andreea_9339 a întrebat:

Am stat cu un baiat dar ne.am despartit pentru ca a stat cu prietena mea cea mai buna iar dupa 2 saptamanii s-a despartit de ea si a zis ca sa stau cu el si eu am acceptat. dar dupa aceea am intrat peid.lui si am vazut ca a vb cu fina lu pr mea si ea l-a intrebat sta cu mine numai la vrajeala si el a spu ie laughing. si intr-o seara statea cu el si mi. a jurat ca ma iubeste iar ieri am aflat ca a stat cu mine numai la vrajeala... oare e adevarat? plizz cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

De ce ai acceptat să mai stai cu el dacă te'a înşelat cu cea mai bună prietenă? E clar că tipu' n-are ce face şi vă fraiereşte pe toate.happy

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Spune asa pentru ca vrea sa fie cu ama2. Sfatul meu este sa le dai intalnire la ama2 si cu tine si sa discutati.sa spuna in fata amadurora cu cine vrea sa fie. daca nu merge fa o conferinta pe mess.baftawinking

| DandD a răspuns:

Poi tu trebuie sa-ti dau seama ce simte el.
Pate el i-a zis doar asa la vrajeala sa se dea muchea...happy
dar poate te iubeste daca a lasat`o pe aia saa se bage cu tinehappy
Tu trebuie sa stii ceea ce simte pentru tine...prin cum se poarta si toate cele. daca se poarta frumos si iti vb frumos de ce ai crede ca ar sta cu tine la vrajeala?happybig grin

| Maditzaa16 a răspuns:

Ala isi bate joc de tine straight face tu vrei sa il lasi sa faca cvr cu tine? Cand vrea sa se intoarca la tine ca n-are ca cine sa stea vne la proastastraight face wow nu fi idioata dai papuci, sa numai se intoarcastraight face

| emz a răspuns:

Ar trebui sa iti dai seama in functie de comportamentul sau fata de tine:daca vrea sa petreaca tot mai mult timp cu tine,daca iti trimite sms-uri des, daca te suna des, daca iti face cadouri; asta ar insemna ca te iubeste.Probabil si-a dat seama ca tot pe tine te iubeste si de aceea s-a despartit de prietena ta...eu nu m-as mai fii impacat cu el, sau cel putin i-as fi zis sa-mi demonstreze ca ma iubeste si dupa aceea vom vedea ce va urma.