| Cristiro87 a întrebat:

Oare mai exista fete serioase? Sau toate au devenit pitipoance? Sau sunt nascut eu cam tarziu? La cei 23 de ani am dat numai "rateuri" ba chiar am incercat sa fac tot posibilul dar nu e cazul nu suport fitele din ziua de azi...

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu prea mai sunt.Generatiile astea de fete stiu doar 5 lucruri:supt ****,bani, shopping, fite si sa fie niste mici cu*visoare.Am cunoscut si eu acum 1 an o fata foarte foarte dulce, era cuminte la locul ei.pana cand si-a gasit o prietena si aia a stricato maxim,incepuse sa isi ia arfe, fuma, bea(lucruri de rah*t la o fata) si mi-am bagat piciorul in ea de relatie(a durat 8 luni) si de atuncea am avut doar failuri ca si tine.Cred ca trebuie un pic puse ciomagu pe astea arfiste ca sa le fie scoase toate figurile din cap si pretentiile de DIVA happy!

| Cristiro87 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Identic... 3 ani petrecuti si in 2 luni cand s-a gasit cu noile prietene (colege de scoala) a aflat ca $$ sunt pe placul ei + alte dracii dar am pus punct dupa ce i-am spus si am lasat-o sa se gandeasca la ceea ce face dar nimic dar dupa 1 an si ceva singurica a venit inapoi sa zica ca a fost cum a fost dar oricine odata prins gustul banilor si fitelor nu se mai scoate mai ales fiind tanar adica e mult prea greu si nici pana in ziua de azi nu s-a schimbat era doar o vrajeala laughing ce sa le facem sunt sofisticate pardon stricatewinking

| WooLove a răspuns:

Tu nu le vezi ma ca ele Traiesc ca in Telenovele... :-) ce sens mai are sa iti mai dea ele un Sfat. si mai ales aici care majoritatea au 13-16 ani, ce stiu astea de Dragoste. In fine de existat or exista dar trebuie sa le cauti :-)
Succes si toate cele bune!

| Lacoste a răspuns:

Exista si fete serioase, dar probabil nu le bagi in seama din cauza ca nu sunt in standard cu frumusetile actuale.Esti inca tanar si o sa gasesti fata potrivita exact cand te astepti mai putin.Toata lumea a avut "rateuri", nu numai tu ca barbat, ci si noi femeile. Acum tu esti obosit sa mai cauti, dezamagit de fetele din jur si crezi ca daca mai incerci sigur va fi la fel ca fostele prietene sau rateuri.Fii mai optimist cu cei din jur, altfel lumea va fugi de tine, nu fii tot timpul atat de pesimist.Viata e frumoasa, bucura-te de tot ce ai in jur, de tineretea ta, nu te deveni obsedat de "rateurile" tale.O sa vezi ca atunci cand iti vei gasi adevarata dragoste o sa spui ca a meritat sa induri atatea doar pentru ea!

| GyeBaek a răspuns:

Ma exista fete serioase sunt putine dae exista

| JESSARYA a răspuns:

Sunt sigura ca mai exista fete serioase. Dar cu siguranta nu le vei gasi noaptea prin cluburiwinking
Exact la asta ma gandeam si eu intr-o zi oare mai exista fete total dezinteresate de partea materiala?
Mai exista oare fete "dulci",firave, am ajuns chiar sa ma uit pe strada dupa ele sa-mi dau seama cum sunt, ma uit printre vechile mele prietene cu care nu m-am vazut de cativa ani si da pot sa-ti zic ca inca mai sunt fete cum cauti tu dar putine.happy
Ce sa-ti zic bafta la cautat si ai grija de tine.

| Cristiro87 explică (pentru JESSARYA):

Asta eram sigur ca nu o sa gasesc pe acolo am renuntat de mult la asa ceva "m-am ars" de cateva ori + nici prin cunostinte nu merge chiar am ajuns sa stau sa scriu aici de asa ceva si nu sunt genul forumurilor, facebook sau alte bele dar am ajuns sa stau sa ma gandesc cum ar fi daca... ma uit la prieteni si chiar ma simt exact ca ultimul om cum au reusit? totusi unde traim? chiar nimeni nu mai are inima? uau suna josnic nu? poate chiar am ajuns asa happy

| JESSARYA a răspuns:

Voi baietii trebuie sa jucati intr-o adevarata telenovelalaughing
adica sa va prefaceti ca sunteti saraci dar aveti suflet mare si doar asa sa gasiti o fata speciala care sa te vrea chiar si asa fara nimic ci doar pentru simplul fapt ca te iubeste asa cum esti.
Daca e doar o aventura pentru o noapte gasesti fete peste tot dar daca vrei o relatie de lunga durata ai de cautat si de ales cu mare grija.
Sa fim seriosi cate din fetele de azi se mai gandesc sa gaseasca un baiat bun muncitor iar ele sa fie gospodine...
Eu sunt casatorita de tanara iar sotul meu nu are nici vila nici piscina nici catel dar e om muncitor, e un barbat adevarat langa care ma simt protejata si iubita.
Baftawinking

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Nu considera niciodata ca toate fetele sunt pitzipoance! happy Asa am crezut si eu asa in legatura cu baietii ca sunt toti niste ipocriti. Dar pana la urma m-am convins ca inca mai exista baieti care stiu cum sa se comporte cu o fata. Asa, deci deschide bine ochii si ai sa gasesti si tu cat de curand o fata care intr-adevar sa te merite! happy Mult noroc!

| Cristiro87 explică (pentru ImiIubescChinezul):

Speranta moare ultima laughing dar cum acum 1 an a fost ultima petarda uite ca nu am mai cautat dar te apuca o stare de rah*t cand te uiti in stanga si in dreapta si vezi ce nu ar trebui sa te intereseze acum practic am stat crezand vechiul truc nu trebuie sa cauti dragoste, ea vine singura bla bla bla bla nu sunt genul aventurilor (poate asa treceam peste prag) ma lipesc repede de o persoana dar cum ma lipesc asa ma si despart daca vad ca nu merita prefer sa stau sa regret decat sa stau sa vad cum ma desparte de tot ce inseamna viata (special pentru ultima) prieteni, familie si alte prostii ca de trebuia sa fiu un mic catelus. Oare stie careva sentimentul cand te uiti si vezi numai 2.2.2.2 pe langa tine? Parca apar din senin sau cand te simti in plus (vara asta a fost cea mai urata ajunsesem sa cred ca era mai bine sa ai pe oricine langa tine)? O sa bag la matrimoniale anunt rolling on the floor ce sa mai am prins frica sa mai incerc sa caut pur si simplu nu mai cred ca isi are rostul + nu sunt genul ala de badaran de acosteaza pe strada poate si de aia imi e mai greu...da cred ca matrimoniale scrie pe mine "mic,gras,chel fara vila,piscina, masina, catel si bani caut fata serioase" rolling on the floor (glumeam dar trebuie sa fac o gluma ca parca ma ia cu frisoane cand ma gandesc la ce e pe strada) mersi multwinking