| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai exista fete serioase in ziua de azi cum existau pe vremuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU, in ziua de azi fetele is ca bancomatul bagi pinul primesti rasplata. Fara sentimente

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista dar sunt rare. Este mult de explorat in acest sens.

| Adry05 a răspuns:

Nu stii tu sa faci o fata sa fie serioasa big grin

| RAY a răspuns:

Dupa cu spuneam masculi rebuti sunt frustrati, complexati, misogini

| Freya1 a răspuns:

Ce intelegi tu prin fete serioase?
O fata ce sa aiba un loc de munca, o relatie serioasa si grija de casa? Ca eu asta inteleg prin fata serioasa stiu multe asa.

| Andreeush a răspuns:

Cine zice că nu există?

| Goete a răspuns:

Daca esti asa batran ca stii cum era pe vremuri, de ce cauti fete si nu babe?

| 90210 a răspuns:

Depinde si unde cauti

| ALEXXXL19 a răspuns:

Pentru că fetele/femeile au văzut ce caută bărbați ne-au găsit slăbiciunea și o exploatează.

| EvaEvita a răspuns:

Nu crezi ca esti cam radical? Acelasi lucru se poate spune si despre barbati. "Pe vremuri" barbatii stiau sa curteze o femeie, stiau sa o respecte si sa o protejeze, isi asumau responsabilitati si se maturizau mai repede.
Ne-am schimat cu totii ca mentalitate. Femeile ca urmare a pretentiilor pe care le au barbatii fata de ele, iar barbatii ca urmare a pretentiilor pe care le au femeile fata de ei.
Cred ca ar trebui sa te adaptezi vremurilor de acum si sa-ti schimbi atitudinea.