| Cristian84 a întrebat:

Oare mai exista fete serioase in ziua de azi ca as vrea si eu sa o cunosc.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Nu mai! Fetele serioase existau doar in zilele de ieri.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu e serios, si daca ar fi inseamna ca are de pierdut pentru ca ofera prea multe pentru a fi fraierit.

| darrio2007 a răspuns:

Pana la urma vrei mai multe sau doar una?

| RAY a răspuns:

Poti sa spui eu nu cred sau din experientele mele din trecut, dar nu poti spune eu stiu, faza e ca generalizarie sunt stupide de fel

| sierra1 a răspuns:

"fete serioase in ziua de azi ca as vrea si eu sa o cunosc"

he he, nu-mi spune că ai relaționat doar cu fete glumețe și/sau comediant!

| Drimmero a răspuns:

Nu mai frate, nici fetele nu mai 'este' ce au fost.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca exista, chiar cea mai mare parte. Dar asta nu este o scuza sau un pretext pentru a le cunoaste tuwinking

| Sofer a răspuns:

Exista dar trebuie sa știm unde sa le cautam.

| ancaval a răspuns:

Există și fete serioase, și băieți serioși.
Să îți găsim noi una? laughing Ce iese la afacerea asta?

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Toate sunt pe interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine caută găsește.

| TFL007 a răspuns:

Exista doar ca atat tu cat si altii nu facem parte din categoria lor.

| Cristian84 explică:

Multumesc dar nu trebuie sa mi cautati ca ma descurc si singur era doar o curiozitate

| Mortimer2020 a răspuns:

Nu,frate acum sunt toate profitoare, toate vin numai dupa bani.