| jonnnyyy a întrebat:

Oare mai gasesti o fata cuminte in ziua de azi, virgina, sa nu fumeze sa fie o fata la casa ei? AST RASPUNS SI MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlee a răspuns:

@Jon, cu siguranta mai gasesti fete virgine si care nu fumeaza si sa fie la casa ei happy.
Si eu ma aflu prin astea si prefer sa fiu virgina cat mai mult timp happy. Si cine a zis ca la tara nu sunt curve? sunt si aici happy. chiar eu cunosc destule fete din sate vecine care-s curve si nu mai sunt virgine si care fumeaza si care umbla noaptea pe la baieti oh go on.
Daca iti trebuie o fata cuminte, cauta cu atentiewinking.

56 răspunsuri:
| florocirc a răspuns:

Ce pot sa spun, nu zic ca eu sunt genul de fata super cuminte, care nu umbla cu baieti, si alte alea, da` eu nu fumez, si sunt virginahappy. Majoritatea prietenelor mele fumeaza. si nu sunt nici prea virgine laughing da `oricum, mai gasesti si d alea>big grin

| jonnnyyy explică:

Va multumesc pentru intrebarile voastre.si era o intrebare cu un baiat care sa nu fumeze si sa nu umble doar dupa sex...exista.eu ma consider una dintre ele.si nu despre lauda.o fata trebuie sa fie iubita si sa tii la ea cat mai mult.pentru mine nu conteaza exteriorul ci interiorul. ceea ce unelor fete le plac aceasta afirmatie.O sa mai vorbim.Va mai astept la mine

| mady2888 a răspuns:

Hey da normal, eu am 17 ani si sunt virgina, nu fumez, nu beau, nu ma droghez si imi place sa ma distrez, si daca sunt virgina nu-i o rusine pentru mine...laughing decat curva mai bine virgina, nu?happy

| SloOpY a răspuns:

Cam de ce varsta?

| Alesandraas a răspuns:

Da:p

| LoveSelena a răspuns:

Eu am o prietena de 12 ani si e chiar cuminte.Nici nu are iubit.Mai am una de 15-16 ani si mi se pare ca are prieten dar nu-s sigura.Gasesti, da mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare mai gasesti un baiat cuminte in ziua de astazi, virgin, sa nu vrea doar sex, sa fie la blocul lui? AST RASPUNS SI MULTUMESC

Cat de cretini sa fiti sa generalizati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Logic ca mai sunt. Nu ca m-as lauda, dar eu chiar asa sunt. Exact cum ai zis tu.winking Si pun pariu ca mai sunt astfel de fete.

| Teresa a răspuns:

Se zice ca cine cauta cu*ve, cu*ve gaseste normal pentru ca sunt cel mai usor de gasit sunt pe toate drumurile multi baieti nu observa fetele cuminti pentru ca ele nu vor face nimic din ceea ce le-ar face cu*ve

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Daa mai existahappy

| Crivi a răspuns:

Gresit, pentru tine cuminte inseamna virgina? happy nasol atunci...

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Este o fata pe care nu o sa o gasesti nicicand!

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Da. una sub 9 ani XD

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nobody...daca tu esti acea fata inseamna ca te-au tinut izolata pana acum laughing)

| Dyana_3851 a răspuns:

Normalll...eu sunt asa

| natalya27 a răspuns:

Parerea mea... sigur gasesti

| MladinA a răspuns:

Pocaitele...Preferatele mele, ai parte de iubire din plin de la ele!

| Bianca_9857 a răspuns:

Da, daca cauti.
Eu sunt virgina, cuminte si nu fumez, dar am 14 ani.
hee hee

| jonnnyyy explică (pentru Bianca_9857):

Ai timp sa te apuci, stai linistita!

| andy_3120 a răspuns:

Da se gasesc feta de gen in biserici crestin penticosale adica pocaite

| morgen a răspuns:

Sincer frate cam greu, cam greu

| inna_4838 a răspuns:

Normal:d

| Denysa_4638 a răspuns:

Sincer sunt multe fete virgine care au peste 18 ani si chiar si sub 18 anihappy si stau in banca lorhappy stiu sa se apere happy asta am facut eu si o s-o fac pana la limitalaughing))

| Miky_5632 a răspuns:

Da, bineinteles, gasesti, dar trebuie sa cauti mult si binewinking Vezi tu cum sunt fetele din ziua de azi au prieten de lunga durata asta-i clar ca nu mai sunt virgine. Si cu fumatul, hmmm cam greu, eu fumez de 3 ani, dar asta nu inseamna ca nu sunt la locul meu. + vorba aia e la moda cu fumatul acum!

| Marius_1903 a răspuns (pentru Miky_5632):

Drogheazata ca tot la locul tau esti!

| cosmindesteptul a răspuns:

Da si inca is ceva

| andreisim a răspuns:

Raspunsul e da...dar care e problema daca fumeaza? adica o fata care e curva si una care fumeaza, sunt la fel de naspa?

| alexandra_9058 a răspuns:

Mai sunt si cate unele cuminti... 1 la 100