| anonim_4396 a întrebat:

Oare mai exista in ziua de azi o fata virgina care sa vrea sa se casatoreasca asa, care sa nu fumeze, sa nu abuzeze de alcool si sa nu isi piarda toate noptile prin cluburi?

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Si eu sunt una din "proastele" descrise de tine

20 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Am cateva din chestile care le spui tuh laughing

| elasexygagica a răspuns:

Ce ai descris tu e modelul de fata frustrata care sta toata ziua in casa, izolata asteptand pe fatfrumos, adica o leguma

| elasexygagica a răspuns:

Daca vrei sa gasesti, du-te la bilbioteca

| Ellenna a răspuns:

Sunt si astfel de fete.Chiar foarte multe. Daca tu esti genul care umbla prin cluburi, numai prin oras si pe la petreceri sigur o sa dai numai de pitipoancewinking. Fetele cuminti. exagerat de cuminti big grin isi petrec mai tot timpul in casa sau cu un numar restrans de prieteni/prietene de incredere.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Exista,trebuie sa stii unde sa cauti.

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă nu vreau să mă căsătoresc trebuie să mor virgină?
Dcaă beau și nu fumez e vreo diferență?
Dacă merg noaptea-n pab-uri e mai bine?
Răsunde-mi tu la întrebările ăstea.

| euI a răspuns:

Gasesti numai ca nu ai cautat unde trebuie

| rey a răspuns:

Da, iti dau o fotografie cu strabunica?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu prea cred.batting eyelashes

| enverhoxha a răspuns:

Ce te faci dacă vrei să fie şi frumoasă? De obicei astea nu sunt cuminţi şi sfioase.

De fapt, ce preferi: o frumoasă curvă sau o urâtă evlavioasă?

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Da eu sunt dar nu respect jumatate dintr`o regula nu vreau sa ma casatoresc virginalaughingstraight face

| bebin a răspuns:

Da. Proastele nu vor disparea niciodata

| ktina a răspuns:

Exista si inca multe, trebuie sa stii unde sa le cauti, dar daca esti tipul care petrece prin cluburi, etc, stai fara grija ca asa o fata nu vrea sa-si lege viata cu un asa tip!
bafta!

| LissLiss a răspuns:

Cu siguranta ca exista si inca destulee! Probabil ca nu le cauti unde trebuie ...nu le vei gasi oriunde, nu le vei gasi intr'o discoteca fumand!happy Bafta!

| Mâţa67 a răspuns:

Daca le cauti prin cluburi, sigur nu gasesti.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt una din ele. Una din "proastele"alea:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca sunt dar sunt foarte putine.Majoritatea sunt pitipoance materialiste.Scuzati pleonasmul.Bafta

| Lilllith a răspuns:

Da eu.

| HellsDoll12 a răspuns:

Hey, mario43, desi sunt noua, am sa ti raspund la intrebare, am 19 ani si sunt virgina, si crede-ma ca vreau sa astept sa ma casatoresc, exista astfel de fete, doar ca mai rar gasesti, nu ca, copii din ziua de azi carora le sta gandul numai la sex.
sper ca te am ajutat. te pup

| cucinella a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca mai exista asa ceva cred ca sunt pe cale de disparitiehee heedar totusi e posibil, in orice caz in ziua de astazi mai rar gasesti asa ceva.