| anonim_4396 a întrebat:

Am 5 prietene care fumeaza... Iar una dintre ele parca ar vrea sa fumeze toata ziua... iar celelalte nici nu iti dai seama ca vor sa fumeze. Oare o pot salva pe acea prietena? Sincer parca nu sar satura veci de tigari. Fundita :X

3 răspunsuri:
| johny92 a răspuns:

O sa renunte ea cand o sa fie nevoie... Cand ajungi in situatii extreme faci orice sa fie bine. Oricum o poti ajuta cu un sfat, sa renunte desi nu cred ca o sa reusesti.

| CrazyTeenager a răspuns:

Altceva mai bun de facut nu gaseste?

| rusnacvalentin a răspuns:

Tigari electronice sau poti cumpara niste pastile in farmacie