| rena33 a întrebat:

Oare pentru un baiat un sarut inseamna ceva?

15 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu chiar. Te poate saruta si fara sa te placa

| RAY a răspuns:

Depinde pentru fiecare in parte, daca e badboy e egal pentru el, nu esti tu prima a lui

| sofisis a răspuns:

Depinde. Daca sarutul este primul din viata lui sau daca simte cu adevarat ceva pentru o fata, da. Si pentru ei inseamna la fel de mult ca pentru noi.
Dar odata trecuti de 16-17 ani, cam devine sport si distractie pentru ei sa cucereasca fete.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Depinde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un baiat, da. Pentru alt baiat, nu. E incredibil ca puteti respira singuri, fara sa va sufocati, avand in vedere nivelul intelectual al intrebarilor.

| Kenya a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu.

| rousz a răspuns:

laughing inseamna! poate diferenta o face persoanawinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da inseamna foarte mult. Cred ca inseamna la fel de mult ca si la o fata!winking si noi baietii avem fluturi in stomacwinking

| Eduaard a răspuns:

Ce femei rasiste laughing normal că înseamnă

| IMPLICAT a răspuns:

Da, poate insemna ceva!

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Normal, şi noi suntem oameni. laughing

| Meaningful a răspuns:

Da, insa pentru fiecare inseamna altceva.
De obicei inseamna mai putin decat pentru fete, insa poate fi si invers cand fata este mai experimentata.
Pentru unii este vorba doar despre mandria de a-l fi obtinut si se opreste acolo. In sensul ca tu nu esti decat modul prin care il obtine.
Pentru altii lucrurile nu se opresc aici si sarutul este doar o forma de manifestare a faptului ca isi doreste o relatie cu tine in sensul ca este vorba despre amandoi si ii pasa de ce simti tu si cum te poate ajuta sa iti fie mai bine, nu doar din punct de vedere sexual.

| fanta24 a răspuns:

Depinde da baiat. Nu poti sa generalizezi. Daca baiatul e sensibil, conteaza si un zambet, dapai un sarut?! Totul depinde de felul baiatului de a fi, si de educatie

| Aleeee97 a răspuns:

Daca e genul de baiat sensibil da, daca e genul de cuceritor nu inseamna nimic probabil vrea sa te cucearsca in pat