| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o problema maricica. Eu iubesc un baiat care e mult prea mare decat mine si el ma iubeste enorm! dar el se va casatori, e logodit. Vb pe mess de parca am fi iubiti si el vrea sa ma sarute, nu stiu ce sa fac, sa-l sarut? Oare inseamna ca isi inseala sotia? ce semnifica de fapt un sarut? straight face

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lullabies a răspuns:

Foarte grea treaba...nu stiu ce sa zic, daca sentimentele voastre sunt foarte puternice si simtiti ca va iubiti enorm, puteti avea o relatie si probabil va renunta la logodna. dar daca nu, nu are rost sa strici relatia dintre ei. din puctul meu de vedere sarutul inseamna o dovada ca intre cele doua persoane exista o legatura mai mult decat o prietenie, inseamna iubire. Dar exista persoane care cred ca un sarut nu inseamna nimic si se saruta cu oricine, indiferent daca exista sentimente sau nu. Succes