| Mimi4321 a întrebat:

Inseamna ceva pentru un baiat ca e primul iubit al unei fete? Ca nu a mai avut niciun sărut?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ceva doar daca au sentimente unul pentru altul, pentru ca, dupa cativa ani, oricum nu mai conteaza.
Toti avem cativa prieteni pana ajungem sa ne casatorim, dar asta nu ne face sa plangem dupa primul sarut, sau primul iubit.

| alina2k18 a răspuns:

Ce sa insemne?
LOL
Crezi ca e mai inteligenta si atragatoare daca nu s-a sarutat ever?
Nope, definitely.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are 14 ani probabil.
Dacă nu, nu.De fapt e aiurea să nu fi avut un amărât de sărut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea are 17. Deci vorbim de unu de 20 sa zicem. Cred si eu ca o sa fie naspa. Pentru ala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce am vorbi de unul de 20? Nu pare genul care să atragă tipi mai mari ca ea.
Va fi nașpa la început.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La varsta asta mai toate se uita la aia mai mari ca ele. Din cate stiu eu in RO e moda ea 17 el 23 chiar.Cat de trist. Si patetic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori ea poate fi matură, mai matură decât ar fi normal, el la fel și relația poate funcționa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Un caz la cate zeci de mii. Eu nu ma refeream la acel caz singular. Ci la multe specimene care le-am vazut acum multi ani in RO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie doar stânjenitor Dacã spui asta.Pastreaza putin mister, nu dezvãlui ca nu ai avut prieten sau sãrut.

| georgestanciu a răspuns:

De obicei nu e mare lucru dar baiatul intreaba lucrurile stea din cauza ca vrea sa stie de ce sau desprtit dar in general nu.

| Mirceasc a răspuns:

Pentru mine contează foarte mult acest lucru. Aș vrea ca ea să fie doar a mea, de la început până la sfârșit.