| lovelena a întrebat:

La primul sarut cu un baiat a cazut o stea. ce inseamna asta? :O

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce sa insemne? Absolut nimic. Nici daca vedeai o cometa, daca incepea sa ploua sau sa ninga sau venea o tornada sau un tsunami, tot nu insemna nimic. Pur si simplu te-ai sarutat si gata.

| RAY a răspuns:

Apocalipsa,cum sa cada o stea pe pamant cand doi copii se saruta, aiureli de copii

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca exact in momentul sarutului vostru a intrat in atmosfera un meteorit miuscul care din cauza frecarii intense cu atmosfera a luat foc arzand in intregime si drept urmare a iluminat cerul pentru cateva clipe. S-ar putea ca si iubirea dintre voi sa fie la fel de spectaculoasa dar ar fi ideal sa dureze incomparabil mai multa vreme. Bafta.

| syd2 a răspuns:

Nimic, sarbatori fericite.

| Nitunitu a răspuns:

Te iubeste

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Nu înseamnă nimic.
Sărbători fericite!