| rezmi a întrebat:

Oare sunt gravida? am 13 ani si nu mi-a venit ciclu in viata mea
nu am stari de greata, ameteli, dar cred ca m.am ingrasat si mereu cand pun mana p bburta simt cum imi bate inima? va rog aajutati-ma dau funsda

Răspuns Câştigător
| TakeMeHome a răspuns:

Nu ai cum sa fi gravida, doar daca nu cumva ti-ai inceput viata sexuala.Si se poate sa te fi ingrasat pentru ca in perioada asta ( cand iti vine ciclu ) ai multa pofta de mancare.Si nu te speria pentru ca nu "simti ca iti bate inima" iti simti pulsul. Dar daca vrei sa fi convinsa fa un test de sarcina. happy Bafta! happy

23 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Bai, deci taci, cum sa fi insarcinata daca esti virgina si nici macar ciclu nu ai? gandeste-te putin, ce dracu?!?

| PatyKan a răspuns:

Inca nu ai ciclu! Nu ai motive de ingrijorare.
Doar daca iti vine menstruatia si ai relatii sexuale sa iti faci griji.
E normal sa ti se schimbe corpul, sa te ingrasi cateva kg, sa te inalti.E pubertatea.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Nu tu esti gravida.Mama prostilor e mereu gravida.

| Merry24 a răspuns:

Da nu-ti fa griji ca o sa-ti vina ciclul

| paynehunter a răspuns:

Gravida poti fi numa daca ai facut sex

| alex9109 a răspuns:

Da, te-ai nascut gravida.

| Mikka09 a răspuns:

Pai daca nu ai avut niciun contact sexual cu cineva pana acum nu ai cum sa fii gravida! funda?big grin

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Da fata esti gravida. Vai fata cum ai putut fata?! Fata lasa ca am eu niste haine roz si rosii sa ti se asorteze cu inima din burta ta fata.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Paii...doar tu stii...cred ca nu ai avut vreun contact sexual de la varsta asta
stai linistita ca menstruatia poate sa-ti vina si in clasa a 8-aoh go on

| Andreia06 a răspuns:

laughing) esti gravida.cred ca nu ti-ai dat seama cand te-a **** unul in somn. si chiar daca tot nu se putea pentru ca nu ai menstruatie. Cum naiba sa fii gravida?

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Stupid! Cum sa fii gravida daca nu ti.a venit ciclul!? Si mai ales ca nu ai avut contact sexual! Aoleo!
*vomita *Innebunesc!
Crush!:!

| Iisusa a răspuns:

Oh da, cred ca ai tripleti.

| lowraider26 a răspuns:

Ce intrebare tampita ai 13 nu 22 la 13 nici nu se face xxx nu mai puneti intrebari idioate!

| Sl0 a răspuns:

Ai avut vreun contact sexual neprotejat? daca nu, nu ai de ce sa-ti faci probleme.Numai bine!

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Mai fata ca sa fi gravida trebuie sa-ti fi venit menstruatia macar.Sau daca ti-a venit sa fi avut contact sexual.
Deci daca zici ca n-ai facut nimic inseamna ca NU esti insarcinata.
P.s. Ciclu poate sa-ti vina si la 16 ani.

| Alinootzza a răspuns:

Dar ti-ai inceput viata sexoala?

| sskumpik13 a răspuns:

Ai facut sex pana acum? daca da probabil ca da dar daca nu probabil te dezvolti mai greu...

| Perseverence a răspuns:

Iti spun eu ca nu ai de ce sa te ingrijorezi. Nu ai simptomele necesare pentru a avea o sarcina.

| Deea4Andreea a răspuns:

Nu ai cum sa fii gravida si eu am 13 ani si mi-a venit ciclul si eu daca pun mana pe burta imi bate inima stai linistita mai ales daca n-ai facut-o cu nimeni

| Miley_9749 a răspuns:

Hei...nu esti gravida si eu am 13 ani si inainte de a se incepe ciclu am pus citeva kilograme pe mine fiindca am inceput sa ma dezvolt

| pisikutzadulk3 a răspuns:

Nu esti. inca nu ai ajuns la pubertate si kg in plus sunt probabil de la mancarea in plus.

| XxXxXDaNnNyYyXxXxX a răspuns:

Ai Dreptate Ai Cam aprox. 6 gemeni...

| rezmi explică:

Multumesc pentru raspunsuri