| adazuzu a întrebat:

Oare sunt insarcinata? Am stari de greata, mananc mai mult decat de obicei in ultima vreme si am stari de somnolenta. Ultima menstruatie am avut-o pe 29 oct.Acum astept insa timpul trece greu.As dori sa stiu parerea voastra.Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca e prea devreme sa ai simptome daca pe 29 ai avut ciclu normal, mai stai si daca iti intarzie ciclu luna asta atunci fa un test de sarcina

| pysy5 a răspuns:

Daca ai avut relati sexuale este cel mai probabil dupa simptome sfatul meu e sa iti faci un test de sarcina si atunci vei sti sigur

| adazuzu explică:

Asa este, este prea devreme...Multumesc pentru deranj!