| elizuca001 a întrebat:

Oare sunt insarcinata? mi-a intarziat cm 2 zile, sunt mai obosita ca de obicei, dorm mai mult, am dureri de burta si usoare greturi, sunt simptome de sarcina?

4 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da happy
adica astea sunt simptomele normale
fiecare femeie are alta starii nu toate sunt la fel

| oanard174 a răspuns:

Fa un test de sarcina si vei afla. daca sunt doua linii esti daca e una nu esti.

| MonkeyBoss a răspuns:

Si-ai s-o auzi pe mama ta spunand: "O s-avem un nepoteeel!"...

| cory_1065 a răspuns:

Salut, nu vei sti pina nu vei face un test, insa nu te grabi sa-ti faci concluzii, de obicei cind intirzie iti faci griji atit de tare incit ti se pare ca ai simptome