| Deea :x a întrebat:

Oare tine la mine? confused L-am cunoscut prin intermediul fostului happy care i-a dat nr meu dupa ce i-am zis ca imi place de el. Ne-am intalnit si ne-am indragostit nebuneste. Nu mai dormeam noptile, nu mai aveam pofta de mancare. Imi era gandul doar la el love struck Ii cunoasteam prietenii, parintii si el pe ai mei desigur. Problema era ca suntem din orase diferite si e cam greu sa ne intalnim. De fapt nu asta e... O prietena de-a mea il place si i-a spus niste lucruri foarte neadevarate despre mine, iar el a crezut-o si mi-a spus ca l-am mintit si ca nu mai stie pe cine si ce sa creada si sa nu-l mai caut. Astazi m-am intalnit cu ea si am mers la o patiserie. A sunat-o si i-a zis ca vine si el, iar ea a intrebat "dar vrei sa te impaci cu ea?" iar el a zis "nu". Ok. A venit si el, nu m-a salutat si s-a asezat. Tipa a plecat la baie si m-a lasat cu el, dansu` ma intreaba ce am de gand ca el nu mai stie ce sa creada chatterbox si eu i-am zis sa creada ce vrea si pe cine vrea. A venit ea, si m-a sunat tata sa vina dupa mine. A venit si am plecat. Dupa... I-am dat un sms de gen "Te iubesc.", iar el a incercat sa ma sune, dar nu am raspuns. Oare ce crede? Tine la mine? Tin sa precizez ca pe ea nu stiu daca o place, din moment ce ea a vrut sa-l sarute, iar el a refuzat straight face

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, orice e posibil. Dar, se pare ca el crede mai mult vorbele asa zisei prietene de-a tale. Daca tine sau nu la tine numai el stie, dar totusi ar trebui sa creada in tine, sa aiba incredere.
Mai bine vb.cu el si intalniti-va singuri numai voi doi si clarificati totul. Spune-i cum sta treaba, ce simti pentru. el si ce iti doresti, iar el daca te iubeste, nu va mai baga in seama pe nimeni, ci va avea ochi numai pentru. tine. E aiurea cand cineva se baga in relatia cuiva, cu minciuni ci imbarligaturi.
Spune-i sa aleaga, ori cu tine ori cu ea.
Aia nu e prietena din moment ce a spus minciuni despre tine.

4 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Normal ca` tine la tine:d

| RossSaid a răspuns:

Tine la tine... cel putin asa pare. totusi nu prea are incredere in tine. asa ca mai bine uital. app scapa de prietena ta ca nu iti e deloc prietena

| CrIsStinutsa18 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...cred ca el nu a vrut sa o sarute pe prietena ta fiindca sunteti amice si s-a gandit la tine cat rau iti va face.De ce mai vorbesti cu ea si mai ai incredere in ea cand iti face atata rau si imbarliga? rupe legatura definitiv cu prietena ta si incearca sa ii demonstrezi prietenului tau adevarul si castiga-i toata increderea! succes:*

| CrIsStinutsa18 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...cred ca el nu a vrut sa o sarute pe prietena ta fiindca sunteti amice si s-a gandit la tine cat rau iti va face.De ce mai vorbesti cu ea si mai ai incredere in ea cand iti face atata rau si imbarliga? rupe legatura definitiv cu prietena ta si incearca sa ii demonstrezi prietenului tau adevarul si castiga-i toata increderea! succes