| anonim_4396 a întrebat:

Am fost tradat de cel mai bun prieten al meu pe care il consideram ca un frate!
Deci de ceva timp nu ma mai sunat, si ieri m-am intalnit cu el pe strada era cu un prieten si am zis sa merg si eu cu ei am fost la o patiserie ne-am asezat si am asteptat pe scaun uitandu-ma la ei sa ma intrebe si pe mine ce am m-ai facut, cum sunt, ce mai e nou, dar in tot acest timp nici macar o intrebare nu au pus si cand am plecat din patiserie de suparare nici nu i-am mai salutat si abia atunci cand au vazut ca plecasem au intrebat unde merg iar eu nici macar nu le-am raspus pentru ca nu meritau.
De ce credeti ca sa comportat asa cu mine, oare asta era el cu adevarat in tot acest timp?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dulcica480 a răspuns:

Poate a vrut sa petreaca timp si cu altcineva nu doar cu tine sau i-ai facut ceva si nu iti mai amintesti.gandeste-te.

| xXBuburuzaXx a răspuns:

Stiu prin ce treci asta patesc si eu, dar nu o poti numi tradare. Mai degraba dezinteres, ceva gen "Exist decat cand tu ai nevoie de ceva". Ar trebui sa vorbesti cu el sa-i spui de ce esti suparat. Eu ma intreb daca mai pot continua relatia asta de prietenie pentru ca, se pare, doar mie imi pasa. Iti urez noroc!