| xLariiiii a întrebat:

Oare un catelus de 3 luni e prea mic sa invete sa isi faca treburile afara?straight face
Rog ajutor TPU! ar trebui sa stabilesc ore de "chemare a naturii"laughing? Chiar nu stiu ce sa mai fac cu catelusa measad incerc sa o tin ceva timp afara ca sa se obisnuiasca dar nu reusescbig grin FUNDA celui mai bun raspuns + vot celorlaltiwinking.
scuzati categoriawinking dar e mai vizualizata si am nevoie urgent de raspunswinking.

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Pai la 3 luni nu stie prea multelaughing dar incearca sa il duci pe la copaci si pune-l si vezi daca incepe sa miroase otara pe acolo si il duci zilnic pe la copaci si odata si odata trebuie sa facalaughing ca si la mine tot asa facea si l-am dus la copac si sa vezi ce fericit o sa fierolling on the floor cel putin la mine a merswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusii sunt capabili de la o luna de zile sa fie invatati unde sa-si faca nevoile happy