| Lorena_4282 a întrebat:

Va roog mult ajutati-ma! Am fumat 3 tigari una dupa alta si acum imi e rau, simt ca nu pot sa respir bine :-s Oare o sa patesc ceva? pls raspuns urgent.
scuzati categoria, dar este cea mai vizualizata :*

Răspuns Câştigător
| bebin a răspuns:

HOOO. Calmeaza-te! respira, iesi pe balcon ca nu ai ce sa patesti. Nu exista supradoza de tigari. O sa patesti ceva daca te panichezi (atac de panica). Arunca niste apa rece pe fata si iesi pe balcon...la o tigare tongue
Ma duc sa fumez ca mi-ai facut pofta happy

5 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Nu ai nimic... dupa ce ai fumat o tigare nu trebuie sa fumezi a doua tigare imediat, dar daca tu ai fumat`o si pe a 3a imediat dupa cele 2, ti se intampla sa iti vina ameteala si sa te simti rau. happy nu este nimic anormal.incearca sa faci pauze intre ele happy

| vladmR a răspuns:

Nu se va intampla nimic laughing doar sa nu iti creezi dependenta

| Nes7eA a răspuns:

Si eu patesc asa dar la mine e dupa prima tigara =)

| DydMania a răspuns:

Poate a fost prea mult pentru tine...incearca sa nu mai fumezi pentru o perioada(daca esti inpatimita)o sa vezi ca o sa iti treaca pe parcursul timpului

| Lorena_4282 explică:

P.s Ce as putea face sa'mi treaca? :-s