| SuckDreamLoveH a întrebat:

O fata si un baiat pot fi cei mai buni prieteni?

30 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Cu siguranta ca se poate.Sincer,cu un baiat de intelegi mai bine ca si cu o fata laughing.Si cel mai bun prieten al meu a fost tot un baiat.M-am inteles bine cu el, am fost ca niste frati, a fost tot timpul langa mine si mi-a fost alaturi in toate momentele vietii, si mai ales ca nu si-a batut joc de mine si nu ma dezamagit...insa pacat ca numai este langa mine sad si oricum chiar daca as mai avea vreodata un "cel mai bun prieten"nimeni nu i-ar putea locul.
Deci se poate, atat timp cat intre cei doi nu exista sentimente decat de prietenie.Este frumos sa ai cel mai bun prieten un baiat.Va stii tot timpul sa te asculte, si nu te va rani happy

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelaa18 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Stiu,ai dreptate aici, dar poate ca ar fi tinut daca el ar mai fi fost printre noi! sad

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelaa18 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Asta sper si eu! oricum, multumesc de incurajare!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Este posibil sa apara sentimente intre ei, cand ea sau el simte ceva si persoana iubita nu simte la fel apare frustrarea, prietenia se transforma si in dusmanie sau in nimic

| LoveSleep a răspuns:

Nu pentru mult timp.

| Doub a răspuns:

Nu, nu prea cred.thinking

| KillMePlease a răspuns:

Depinde. laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

De starea vremii. straight face
De ei doi,,, lojiic" laughing))))
Adica ..Nu stiu.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Eu nu stiu prea multe, mosule.laughing) Asta doar pentru ca nu vreau sa stiu. :3

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Mai m-ai trecut vreodata?laughing)))))))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ftw
Cate s-au intamplat si eu nici nu stiam laughing))
Trece viata pe langa mine...laughing))))

| Wøodenpints a răspuns:

Da. Dacă fata e foarte urâtă și băiatul foarte prost.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da, prietenul meu cel mai bun e baiat, si n-am absolut niciun sentiment fata de el, cu exceptia celui de prietenie, desigur.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da, se poate.

| LaughingKarima a răspuns:

De ce nu ar putea?
Eu sunt fata dar uite ca am un baiat ca cel mai bun prieten.
Tu de ce nu ai putea avea ca cel mai bun prieten pe cineva de sex opus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate la fel de mult cum 2 porci imi pot canta la multi ani de ziua mea zburand pe deasupra casei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...rolling on the floor

| kteichd a răspuns:

Da

| SorinaSuciu a răspuns:

Cu siguranta.
poate o sa ajunga in momentul in care nu o sa stie daca simt doar prietenie sau mai e si altceva dar in final totul se rezolva de la sine big grin

| Petrica1337 a răspuns:

Am incercat si am fost 4 luni. pana cand am inceput sa simtim mai mult ca "best friends" unul pentru altul.