| HiTman08 a întrebat:

Obisnuiti sa va mirositi mainile/degetele in timp sau dupa ce va masturbati? As dori raspunsuri sincere din partea ambelor sexe.

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Cam toata lumea face asta fara sa isi dea seama

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In timp am mana ocupata, dupa ma spal asa ca WTF?

Răspuns utilizator avertizat
| HiTman08 explică:

Camelia121, meriti funda din plin... daca raspundeai mai devreme... poate imi lasi un mesaj cu facebook-ul tau sau un ID sa mai discutam.

| alexmarian08 a răspuns:

Sincer nu... poate dupa ce ma spal

| mihaitacelmare a răspuns:

WTF! ce intrebare laughing nu stiu, cred ca da, dar din obisnuinta laughing

| Camelia121 a răspuns:

Este normal si daca faci asta si daca nu! Exista femei/barbati care in timpul actului sexual fac asta din diferite motive. Ba mai mult, este posibil sa si guste. Din punctul meu de vedere intrebarea ta este perfect normala. Sper sa ajugenti la maturitatea necesara incat sa intelegeti ca sexul NU mai este un subiect tabuu.
O seara placuta!