| MarkoCarrola a întrebat:

V-ati masturbat vreodata in locuri straine...in alta parte decat acasa? De exemplu la cineva acasa...in masina... la birou? As dori raspunsuri sincere si directe fara retineri din partea ambelor sexe.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In sediul psd cand am vazut-o pe nevasta lui ponta, e frumoasa, e nu sunt membru de partid am mers o data asa de comedie, la pdl nu ca acolo erau numa mosi, la biserica era frig, in masina nu ca ma vedea mama, pe strada nu ca e polei si alunec cu ea doamne fereste, in padure as incerca anul asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Da. In masina. Mi-s-a facut chiar sex oral in timpul deplasarii rolling on the floor.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. De ce nu?!?

| Emilian65 a răspuns:

Da, la mare si in statiune.

Răspuns utilizator avertizat
| Phini a răspuns:

N-are relevanta intrebarea. ii logic

| TimoTimo a răspuns:

Da, acasa la verisoara mea (sunt baiat).
Treaba a fost ca ea era imbracata in niste colanti foarte scurti si avea si un decolteu generos.
De acolo mi-a starnit pofta laughing
S-a dus sa cumpere ceva de la magazin iar eu in timpul ala...

| RAY a răspuns (pentru TimoTimo):

S-a dus sa cumpere perzevative nu?

| AndradaMelania a răspuns:

Uita-te la filmul "Nymphomaniac", o sa iti placa.