| HiTman08 a întrebat:

Unde obisnuiti sa va autosatisfaceti/masturbati? In camera la voi, in baie? Rog raspunsuri sincere.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Peste tot cand imi vine cheful, dar cand auzi o fata ca se exicta e mai puternc orgasmul ciudat si la cimpanzei e la fel, astia o fac in public si se uita la alti care fac sex, filme porno pe viu

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare pe unde apuca si mai ales cand ii vine s-o faca, Doar nu va fugi repede acasa laughing

| Emilian65 a răspuns:

Eu nu ma masturbez, deci nicaieri.

| ywar a răspuns:

In debaraua mare cand o aud pe vecina care da cu scaunul de pamant de ciuda ca n-are barbati.

| cristinela4 a răspuns:

Oriunde și oricînd!

| DroGhys a răspuns:

LoL? De ce te-ar interesa unde se masturbeaza lumea? laughing

Iti zic eu ca cel mai des in fata pc-ului pe un site porno laughing

| alin1317 a răspuns:

:-)) pe unde apuc :-))))

| arici23 a răspuns:

Pe unde apuc, mai mult noaptea in pat laughing

| Bitzu_Gabitzu_2000 a răspuns:

La baie sau seara la culcare laughing