| Seniorithabebi a întrebat:

Ocazie sa primiti fundabatting eyelashes Ei bine, eu locuiesc intr-o zona foarte departe de scoala la care invat, si am cunoscut o fata care imi este foarte buna prietena. Mi-a facut cunostinta cu colegul ei. M-am indragostit de el. A fost dragoste la prima vedere pentru amandoi. Ea i-a spus ca imi place de el si el m-a intrebat daca imi place de el si i-am zis da... si o zis ca atunci suntem impreuna. Totul este perfect. Ne imbratisam, ne iubim super mult, dar simt ca ceva nu este in regula... dar nu stiu ce. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Pai draga mea daca el face din astea treaba se schimba.
eu te sfatuiesc asa: cand il vezi sau auzi cu prima ocazie ca a facut asa ceva cu alte fete sau chestii din astea care tie nu iti convin ia-l la intrebari si pune cartile pe fata.intreaba-l ce are de gand sa fie numai cu tine sau sa umble din floare in floare iar daa raspunsul lui nu e tocmai satisfacator, spune-i ca de se mai intampla odata il parasesti ameninta-l si dai de inteles ca meriti respect din partea lui nu sa isi bata joc de tine.
si iti mai spun ceva, nu te lua dupa toata lumea din auzite ca lumea vorbeste -gura lumii no poti inchide te asigur-convinge-te tu singura de asta si daca este adevarat nu mai sta lasa-l si du-te ca nu are rost asa isi bate joc de tine si tu incepi sa ti la el din ce in ce mai mult si atunci o sa iti fie mai greu crede-ma!
in locul tau cum am spus mai sus, l-as testa :d, sa vad cine este el cu adevarat, dar intai convige-te de asta apoi ia decitii!
iti urez succes, pupici!°!

4 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

Daca a fost dragoste la prima vedere e frumos, insa si riscant.asta depinde draga mea de el, si de tine bineinteles.
Incearca sa vezi ce vrea cu adevarat de la tine, poate atunci ai sa iti dai seama ce nu este in regula, nu stiu ce sa zic poate ai tu impresia ca nu il placi indeajuns sau poate invers.
testeaza-l numai asa iti vei da seama ce este cu adevarat neregula.

| Seniorithabebi explică:

Dar, nu stiu. Il iubesc atat de mult si imi este frica. Muuuuuuuulte fete mi-au spus ca nu e bine sa fiu cu el pentru ca el se pupa cu toate fetele si se tine de mana cu ele. Si mereu ma intreb : Ma inseala? Ce pot sa fac? Sa nu mai fiu cu el?

| justme_3711 a răspuns:

Poate ca totul s. a intamplat prea repede.i.ai cazut prea repede in brate. daca chiar crezi ca e potrivit pentru tine.big grinatunci continua relatia.batting eyelashes
cand esti indragostita nu prea mai ti cont de nmic.

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Iubiti-va.
te iubeste.il iubesti.De ce sa se terine?
Ce este ciudat? Uite, la varsta asta. 14-16 ani asa este. Iubirea e in floarelove struck. Iubim si untem iubite.
Eu cred ca ar fi pacat sa se temine totul. a fost prea frumos.happy
intreaba-l daca te place. daca te iubeste.incearca sa schimbi macar tu ceva sa fie si mai bine.happy
succes:*