| Just a kid a întrebat:

incep cu intrebarea, CE ESTE DA FACUT, ce as putea face sa ne impacam, mai are rost de fapt? si... dc a facut asa? ma iubeste cum zicea, sau nu? se va intoarce si de data asta la mine?
am fost un an si 1 luna impreuna dintre care 2 luni in total despartiti, neam desp de 5 ori, de 4 ori pana acum ma cautat el sa ne impacam, si ne-am impacat.acum insa, nici macar nu stiu de ce a facut asa.ieri am vorbit la tel si ne-am certat si era vb sa nu mai tipe la mine, si sa nu mai faca faze de astea(sa zica ca e ocupat numa de aia ca e suparat s nu vrea sa vb, sa tipe, sa raspunda sec numa cu"bine"sau"cum vrei tu")si m-am suparat la final ca a zis ca se duce la treaba si sa-l sun dupa o ora o ora jumate(nare credit)s i-am zis ca"bine pa". si l-am sunat dupa vreo 3 ore si mi-a dat ocupat, l-am sunat mai pe seara, iar mi-a dat ocupat.si el da ocupat numa cand ne despartim(asa a facut pana acum, da pana acum ii ziceam eu ca ne despartim, tipam si faceam ca dracu, acu nu i-am facut nimicthinking)i-am dat mesaj ca ai treaba sau nu vrei sa vb? s l-am sunat iar, si nimic.de cautat, nu ma cauta vadkoh go on

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Boala lunga, moarte sigura. Eu cred ca, dupa o lunga suferinta, relatia voastra si-a dat obstescul sfarsit. Scuza-ma ca zic asa, nu vreau sa rad de tine.
Domnul fie cu tine.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai poate ca vrea sa va despartiti dau poate are o pb ceva nu am deunde sa stiu ca e intre voi numai tu sti. dar incearca sa il suni pana o sa iti raspunda incercarea moarte nu are si daca vrea sa va despartiti sa nu te mai intorci la el pentru ca nu cred ca merita:*bafta

| Just a kid explică:

Nam cum sa mai fac nimic acum pentru ca nu-mi mai rasp la tel iar, deci probabil neam despartit.nici macar nu stiu de ce, ca o greseala sa mare nu pot sa zic ca am facut ca sa se poarte asa, incerc sa inteleg de ce face asa, daca ma iub sau nu, da nu pot orikt as incerca

Răspuns utilizator avertizat
| Andry_9831 a răspuns:

Pai pe langa intrebarile care le-ai pus... vreau sa adaug ceva.
Poate ca trece printr-o perioada proasta si poate de aceea iti vorbeste asa cu "bine, cum vrei tu"... daca el nu se poate "imblanzi" singur.incearca tu sa-l imblanzesti, nu-i mai raspunde cu "bine, pa", vorbestei frumos chiar daca el nu poate acum... poate cu timpul se schimba