| D A R i U t S s A a întrebat:

Of sad Nu stiu ce este in capul meu, nu ma cunosc destul de bine cred.Azi imi place de el maine nu mai imi place.
Pot spune ca sunt si ma consider o tipa OK, chiar frumoasa.Sunt cu un baiat, care nu stiu la inceput imi placea de el de aproape o luna, dar de ieri nu stiu nu mai imi place.
Chiar nu stiu ce sa fac, nu imi place cum vorbeste, cum se comporta, cum se imbraca.In general cu mine se comporta ok. Dar habar nu am. Ceva sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Daca simti ca nu-ti mai place. pune punct.Ar fu cel mai bine, nu are rost sa te minti si sa stai cu cineva care nu-ti place cum vb sau cum se imbraca.
Sinceritatea este cel mai bun mod.

3 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Pai vezi ca nici macar ce vrei nu sti

| Georgiana2905 a răspuns:

Consider ca e bine sa faci si compromisuri dar din punctul meu de vedere cel si cel mai bine e sa faci exact ceea ce simti si ceea ce iti doresti. E cel mai bine. Poti lasa de la tine dar daca ajungi sa simti ca iubitul tau a devenit neinteresant de la o zi la alta atunci ceva probleme exista. Gandeste-te bine care sunt acelea

| raisa1993maria a răspuns:

Vorbeste cu el si explica-i care e treaba dar ai grija sa nu-l ranesti, el poate chiar tine la tine. gandeste-te bine la ceea ce simti apoi sa nu iti para rau