| Elial a întrebat:

Plac un baiat de la mine din clasa, de mai mult timp. Sa va povestesc putin cum l-am cunoscut. In vara, la zilele orasului l-am intalnit prima oara si, atunci, mi-a spus ca ma place, dar nu am acceptat sa fiu impreuna cu el pentru ca pe atunci nu imi placea de el. In toamna, am picat cu el in clasa la liceu si, la inceput nu vorbeam mai nimic, dar apoi ne-am mutat in aceeasi banca, si am inceput sa vorbim in fiecare seara pe net. Incepeam sa il plac din ce in ce mai mult, dar el cred ca ma placea din ce in ce mai putin, pentru ca se comporta destul de urat cu mine. Dupa vreo luna, s-a mutat de langa mine si nu am prea vorbit din nou. Intr-o seara, mi-a spus pe net ca sunt nesimtita si nu stiu ce i-am facut, iar de acolo a inceput o mica cearta. De la acea mica cearta, am ajuns sa ii spun ca il plac, si el mi-a spus ca ma place, dar ca vrea si altceva de la mine si eu nu l-as accepta. Eu nu i-am mai spus nimic atunci. A doua zii, tot pe net, mi-a spus ca de fapt nu el a vorbit cu mine seara precedenta, ci un prieten, si a inceput sa ma injure, habar n-am de ce. Si, de atunci, la scoala in continuu vorbeste urat cu mine, ma face urata, proasta si in toate felurile. Eu nu ii mai spun nimic, nu vreau sa ma iau in gura cu el, nu merita, doar ca nu inteleg de ce face asa...

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Baietii-s complicati.Pai ca el ti-a oferit prima data oferta si tu nu ai acceptat, era cam de asteptat sa nu iti mai dea vreo sansa.Si ca ba se poarta frumos, ba urat, ba vorbeste cu tine, ba te injura inseamna ca are niste probleme si nu si le poate stapani. E clar ca esti prea inteligenta pentru un baiat care are probleme din astea sentimentsle care nu stie ce vrea.Da-i pace, nu-l mai baga in seama ca nu se merita cu-n asemenea fraier(acum fara suparare). MERITI CEVA MAI BUN! bafta!

1 răspuns:
| AktivShack a răspuns:

Buna.Sfatul meu este sa nu mai il bagi in seama.Ba te injura, ba se poarta frumos, nici el nu stie ce vrea.Nu are rost sa te complici.