| Maria2432 a întrebat:

OFER FUNDITA! am avut 3 cicluri, dar ambele 3 apărând cu o zi înainte de ziua programata, a ținut 5 zile,un flux mai ușor prima zi, următoarea ambundent și a 2 la fel iar următoarele 2 mai slab, asta ar fi a 2 luna,nu am sâni umflati,dureroși la atingere,grețuri,amețeli doar ca ma simt puțin mai balonata și uneori seara ma doare abdomenul și simt ceva ca un puls în burta când îmi infing degetele,îmi pot suge burta,oare acea balonare sa fie din cauza ce am mâncat pe parcursul zilei? (țin sa menționez ca am avut contact sexual protejat) AM NEVOIE URGENT, MA SIMT STRESATA AIUREA!

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Este a treia întrebare pe acest subiect. Dacă și tu ai realizat ca te stresezi aiurea, de ce mai continui? Nu ești însărcinată! Ai făcut sex protejat, ai avut 3 menstre, de ce dovada mai ai nevoie? Pune mana și documentează-te pe internet cum se ajunge la o sarcina.

| Violleta2022 a răspuns:

O sarcina NU produce niciodata imbalonarea stomacului, dar mancarea pe care o mananci peste zi, produce!