| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita! De ce naiba cand imi place de un baiat mult, super mult si atunci cand el incepe sa ma placa ma simt ciudat, si parca nu mai vreau sa fiu cu el.Ii din cauza ca n-am avut o relatie de durata niciodata? Sau ce naiba.ca numai nu stiu ce sa mai fac...

3 răspunsuri:
| Daiana90 a răspuns:

Si eu patesc asta de fiecare data.pentru ca tu cand placi baiatul esti entuziasmata,visezi la ceva frumos iar cand e pe punctul de a se implini ori nu este la nivelul asteptarilor tale,totul pare mai monoton decat visai, ori pur si simplu ceea ce ai placut la acel baiat, misterul si tot dispar odata ce el se arata interesat de tine, sau se mai poate intampla ca atunci cand el sa te placa sa fi obosit sa tot lupti pentru a-l obtine si ca reactia lui sa fie prea tarzie, ca flacara deja sa se fi stinshappy

| bogdan133 a răspuns:

Deoarece nu esti hotarata si ce simti tu nu e dragoste, e doar atractie corporala. Gandeste-te bine la ce vrei sa faci inainte sa actionezi.

| Azµre a răspuns:

Vârsta își spune cuvântul...