| RkoRandyO4ever a întrebat:

Un baiat ma place. Stiu asta, pentru ca el mi-a spus-o! Si eu simt asta, dar nu vreau sa ma ofer pe tava. Vreau sa-l tin putin pe jar, sa-i arat ca nu sunt ca celelalte.Sa-l fac sa ma placa si mai mult!love struck

Fundita:*! >big grin

Răspuns Câştigător
| xSoNnYx a răspuns:

Astepti sa iti ceara prietenia si apoi accepti dar nu il lasi niciodata sa iti zica ce sa faci si te comporti mai indiferent pentru ca daca nu esti cu el si te comporti indiferent si el nu stie ca tu il placi nu cred ca va avea curajul sa tot incerce zic eu. e o parere nu stiu la ora asta nu prea imi vine nimic prin minte nu prea inteleg de fapt cam ce vrei sa zici nu ai dat prea multe detalii e greu sa spun ceva nu vreau sa zic gresit si nah. daca e mai scrii tu

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si tu crezi chiar tot ce spune el?

| marlanuu a răspuns:

Nu-l tine prea mult pe jar pentru ca apoi risti sa-l pierzi!

| RkoRandyO4ever explică:

Am uitat sa pun intrebarealaughing ( se vede ca sunt indragostita )...CUM POT FACE ASTA? happy Ajutooorrr! xD

| xSoNnYx a răspuns (pentru RkoRandyO4ever):

Astepti sa iti ceara prietenia si apoi accepti dar nu il lasi niciodata sa iti zica ce sa faci si te comporti mai indiferent pentru ca daca nu esti cu el si te comporti indiferent si el nu stie ca tu il placi nu cred ca va avea curajul sa tot incerce zic eu. e o parere nu stiu la ora asta nu prea imi vine nimic prin minte nu prea inteleg de fapt cam ce vrei sa zici nu ai dat prea multe detalii e greu sa spun ceva nu vreau sa zic gresit si nah. daca e mai scrii tu

| iskyhigh a răspuns:

Ca sa te placa mai mult, trebuie' sa i-o sugi bine de tot happy