| Georgiana2905 a întrebat:

Off... De mult timp sunt sigura de sentimentele mele pentru actualul iubit dar ieri a reaparut in viata mea barbatul cu care am fost tot, barbatul pentru care asi fi facut tot, barbatul pe care l-am iubit enorm. Dar uite ca odata cu aparitia lui nu mai sunt sigura de nimic. Ma gandesc la el mereu si nu stiu ce anume sa fac. Pe o parte simt nevoia sa il vad. Ce sa fac. Jur ca chestia asta m deprima total si sunt fff derutata

Răspuns Câştigător
| alessya a răspuns:

Hm...Ar trebui sa te gandesti foarte foarte bine inainte de-a lua o decizie." Nu arunca porumbelul din mana pentru. cioara de pe gard "... Fostu e fostul`... din cate spui ati petrecut multe momente frumoase...ar trebui sati revii si sati continui relatia cu actualul barbat. Trecutul trebuie lasat in urma...tot ceea ce conteaza e prezentul si viitorul.

Good Luck :X:*:*winking

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Trebuie sa te gandesti foarte bine la ceea ce vrei de fapt...cu care dintre cei doi vrei sa ramai....nu cumva mai tarziu sa iti para rau de decizia pe care ai luat-o...

| daii a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine la ceea ce simti pentru fiecare.
Dupa parerea mea as spune sa ramai cu actualul.pentru ca din cate inteleg. ex-ul te-a cam dezamagit.si nu are rost sa mai lupti pentru el.ca cine stie. daca a gresit odata.va gresi si a doua oara.fii sigura!
Succes. sper sa rezolvi problemahappy

by daiiwinking

| sylver69 a răspuns:

Pai de ce te-ai despartit de el in primul rand? gandeste-te care merita...cu care vrei tu .fiti mai decise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...gandeste-te pentru inceput langa cine te-ai simtit mai bine...mai fericita.cine ti-a aratat cu adevarat ca te iubeste.gandeste-te ce a dus la despartirea ta de fostul... ce probleme au fost.cu actualul ai genul asta de discutii si probleme? gandeste-te bine ca sa nu faci o greala. o sa fii si mai deprimata daca vezi ca totul ia o intorsatura ciudata ...lasa trecutul acolo unde e.acum esti in prezent...si asta conteaza cel mai mult.merg inainte nu te intoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te mai vezi odata cu el atunci vei fi sigura de sentimentele tale pentru el