| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, Inca am problema aceea cu tipul ala de atunci.....Nu mai am timp sa ma gandesc la actualul meu iubit, ma gandesc tot timpul la tipul acela...Nu stiu ce sa mai fac. Imi lipseste si simt ca e pentru mine si ca actualul iubit nu are ce cauta in viata mea dar nu-l pot lasa asa nu-l mai pot rani odata. Ce sa fac? Chiar sunt disperata.

8 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Stiu senzatia e foarte nasoala dar treci peste

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai nu stiu toata povestea ca sa te pot ajuta, ce stiu aici nu este nici pe jumatate. cert este ca trebuie sa iti asculti inima happy faci cum crezi tu ca este mai bine e o decizie destul de importanta si trebuie sa te gandesti mult la asta. dar daca vrei mai multe informatii imi poti lasa prin mesaj, din cate ai zis mai sus, ma regasesc oarecum am trecut si eu prin ceva asemanator happy

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru iuliatntbumbum3107):

Am uitat sa specific, ti-am trimis o cerere de prietenie nu stiu daca ai primit si mesajul odata cu ea, statul meu de junior nu imi permite sa trimit mesaje, daca imi dai pe provat adresa de e-mail te pot sfatui cu mai multe happy vreau sa stiu daca ai primit si mesajul precedent

| buzeduulci a răspuns (pentru iuliatntbumbum3107):

Ce misto e poza de la avatarul tau! big grin

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru buzeduulci):

Multumesc big grin!

| AlinChiriac a răspuns:

Eu zic sa ii spui tipului ca tu inca il mai placi pe fostul tau prieten. Acesta va fi ranit o vreme, dar sigur ii va trece. Tu vei merge la fostul tau prieten pentru inca cateva luni, dupa care te vei desparti si vei simti nevoia sa te intorci la astalalt.

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Same here, dar nu merita, nu sti cum e baiatul, daca te place, daca se comporta frumos cu tine, daca te vrea doar pentru sex, ce baiat crezi ca iti va mai suporta tonurile ca iubitul tau, va fi langa tine la greu, nu fa o prostie si ramai cu actualul.

| awesometron a răspuns:

Asculta-ti inima.Si eu am trecut prin asta este foarte greu te inteleg, dar o sa fie muult timp pana o sa gasim dragostea adevarata si nu te poti opri doar la un baiat...Asa este dragostea