| n0name a întrebat:

Off.nu stiu ce sa fac.prietena mea are varicela. a aflat acum 2 zile. si pe mine ma mananca pielea:-s si am putina febra...am cateva bubite pe fata, pe burta, pe brate si pe picioare. dar mama spune ca sunt cosuri chatterbox. Credeti ca am si eu varicelasad? scuze categoria... dar e cea mai vizualizata.

Răspuns Câştigător
| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! De curand am avut si eu varicela si am avut acealeasi simtome pe care la ai si tu deci parerea mea este ca ai sigur varicela!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar trebui sa o faci la 10-14 zile de la momentul in care a facut-o prietena ta. O faci acum numai daca ai luat-o de la alticineva 9eventual de la persoana de la care a luat-o si ea).

Abh
| Abh a răspuns:

Varicela e singura boala infecto-contagioasa in care elementele eruptive apar si pe pielea capului. Daca ai bubite si acolo, atunci e clar ca ai varicela.Multa sanatate!

| foxi a răspuns:

Ce are asta cu dragoste si sex?

| n0name explică:

Foxi...este cea mai vizualizata categorie...eram grabita sa vad ce am.

| n0name explică:

Am varicela... dasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai si pe penis n-aiwinking!

| Sanziana88 a răspuns:

Citeste aici ce trebuie sa faci in cazul in care ai varicela! http://dr.herdea.ro/medicale/61/varicela

| iulianadiana a răspuns:

Bineinteles ca da