| bogdangabriel31 a întrebat:

Am varicela, de cateva zile bune, cam acum o saptamana am avut febra, au tot aparut bubite, am fost la medic si mi-a spus ca e varicela. Cam de 4 zile deja nu mai apar bubite, mancarime a fost, dar extrem de putina si nu la toate odata. Am impresia ca nici nu era de la ele, cred ca ma manca pe mine pielea. Deja vreo cateva au cazut, din cele care au inceput sa apara primele, asta a fost? Sau o sa vina mancarimi si mai naspa? Cand? Sunt destul de confuz, la o adica imi faceam planuri pentru weekend, acum incep sa ma gandesc ca de fapt nu au trecut, ci nici nu au inceput... experiente personale, pareri, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 00ioana a răspuns:

Dragă bogdangabriel31, cel mai sigur răspuns l-ai putea primi chiar de la medic.