| anonim_4396 a întrebat:

Ma mananca rau pielea. in jurul gatului. cand ma scarpin nu simt ca ma scarpin. nu stiu cum sa va spun. E ca si cum nu m-as scarpina. Ce se intampla cu mine. Tin sa mentionez ca nu am mancat nimic stricat din cate stiu eu si varicela sau varsat nu am. Nu am bubite sau ceva de genul. Va rog ajutati-ma din tot sufletul. Am 14 ani jumatate. Sora mea spune ca e efect placebo dar nu e asa. Mama rade zice ca ma prefac sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este a doua oară când citesc această postare, deci?
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic. Lumea rade adr din lucruri mici poti sa te alegi cu un necaz pe toata viata.

| Dannyofficial a răspuns:

Cel mai rau caz ai pojar, incearca sa eviti sa mai esi din casa des.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru Dannyofficial):

Daca era pojar trebuia sa imi apara bubite de mult. De vineri e tot asa. M-am scarpinat mult mai mult pe mana si mi-a iesit o bubita dar era ca si cum m-ar fi ciupit ceva. Deci e foarte ciudat sa te scarrpini si tu sa nu simti ca te scarpini... nu stiu cum sa-ti zic. E ceva groaznic.

| Dannyofficial a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Atunci du-te sa te vada un medic.

| Marina_Adelina_2000 a răspuns:

Nu stiu de la ce este dar te-as sfatui sa te duci la un medic sa ii spui toate astea iar acesta iti poate prescrie un medicament!