| NIRVANA21 a întrebat:

OK, am o mica problema, imi place de o fata dar ea zice ca nu sunt genul e, i suntem in aceiasi clasa, in ultimul timp ma cert cam des cu ea, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Iubiiitzica a răspuns:

Cand o fata iti zice " nu esti genul meu " nu te place! Probabil ca se poarta asa pentru ca stie ca iti place de ea. Trebuie sa incerci sa o ignori, sa ii dai indiferenta asemenea fata nu merita sa ii dai atentie! Ok frate nu ii place de tine am inteles dar nu stiu de ce se comporta asa cu tine! Ai grija ce faci :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incerci s-o ignori si nu iti mai pui mintea cu ea daca nu stie sa se poarte cum trebuie.

| neutrino a răspuns:

Sa o lasi in pace.

| Demonull a răspuns:

Ok daca nu te place ce? incearca sa nu te mai bagi in seama cu ea ca sa nu te mai certi, simplu.

| NIRVANA21 explică (pentru Demonull):

Idea e ca nu pot toti prieteni mei merg cu ea in grup in fiecare zi.

| Demonull a răspuns (pentru NIRVANA21):

Fii ..indiferent.

| Eutanasiu a răspuns:

Pai ai zis ca o placi foarte mult, dar ea nu si de un timp incepeti sa va certati? Inseamna ca nu e fata potrivita pentru tine...hei nu-ti schimba caracterul ce fata