| anuscha997 a întrebat:

Buna :*,
Am o mica/mare problema. de fapt nu stiu daca e problema, cert e ca am prieten si imi place side alt baiat din clasa a8a. Marog, ma inteleg cat de cat bine cu baiatul din a8a, adica daca ne vedem pe starda ne salutam ne mai oprim la o poveste, radem, glumim. Credeti ca ar trebui sa ii spun ca imi place de el? straight face. Si cu prietenul meu ce sa fac? :-s.
Multssumesc!:*

4 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Ia-te după inima!
Fă' ce spune ea. Ştiu că ''nu prea ajută'' dar încearcă.
Baftă.

| mariaw a răspuns:

Are dreptate cel de dinainte. Lamureste-te tu ce vrei. Incearca sa rupi legatura pentru vreo 2 zile cu prietenu tau si vezi daca in timpu asta iti zboara gandu la el. Daca nu, vei sti ce ai de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce conteaza e sa fii sincera cu tine insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred sa te gandesti mai bine ce faci ar fi foarte bine ce faci... daca crezi ca baiatul ala este mai bun decat prietenul tau despartate de prietenul tau inainte sa faci pasul catre cel din a 8a