| ZippyCata a întrebat:

Ok...asta e o intrebare in special pentru fete. Din curiozitate intreb fetele se uita la filme xxx? fara raspunsuri care nu au legatura cu intrebarea.

Răspuns Câştigător
| claudia_6048 a răspuns:

laughing) un raspuns cat se poate de sincer scurt si la obiect il voi da eu...laughing) da ma uit, nu mi se pare scarbos decat numai in anumite cazuri cand partenerii arata ca dracu rolling on the floor da nu e frumos sa -i critic din moment ce ei se simt bine... si mai cred ca majoriatatea s-a uitat la un moment dat poate chiar din curizitate dar tot s-a uitat, deci concluzie: 9 % din femeilaughing se uita la filme XXX

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu asa de mult ca baietii.

| Dizzydizz a răspuns:

Eu da, ma uit.Nu des.Cam de 2 ori pe saptamana. dar sunt dati cand nu ma uit cu lunile.ca acum.nam vz unu de vreo 2 luni jum. dar u, te uiti?

| Pho3nix a răspuns:

Unele fete n-ar recunoaste acest lucru.

| BlueHusky a răspuns:

Un studiu arata ca doar 10% dintre femei se uita constant la filme XXX (studiul nu este facut in Romania iar cele care au facut parte din sondaj evident nu au legatura cu industria xxx). In mod ocazional zic ei ca 20 % (deci cam 1 femeie din 5).

| XoOxXo a răspuns:

Da, depinde si de fata.La cat de curioasa e fata respectiva. Dar mai mult baietiilor le place, si mai mult baietiii vorbesc despre sex decat fetele. Dar sunt unele fete, care se uita(sunt curioase unele). Sau poate ca nu stiu cum se face sex (cu o persoana respectiva)si se uita la filmele xxx.

Funda?

| Reka_8688 a răspuns:

Eu, sincera sa fiu, nu ma uitwinking.

| Noonee a răspuns:

Normal. Este curiozitate daca prinzi undeva. si la 12 ani te uiti numai de curiozitate nu ca as recomanda, eu personal m-am uitat cand am dat de net acum mult timp... laughing si ranjeam cu prietena mea. intr-adevar fetele nu vizualizeaza ca baietii. Sa zici ca nu ai vazut nimic niciodata deja minti.

Depinde si de persoana unora le chiar place
Altora li se pare ceva scarbos.

o zi buna happy

| deea66 a răspuns:

Nu cred ca femeile se uita poate unele dar e scarbosssssss

| thevampirediariesfever a răspuns:

Te rog, mananc...

| ragaman a răspuns:

Normal ca se uita, poate nu la fel de mult ca barbatii, dar se uita si ele. eu personal ma uit ci prietena mea(nu in fiecare zi) si e foarte ok, vezi lucruri noi pe care ajungi sa le si pui in practica si ajungi la concluzia ca merita sa te uiti si sa "furi meserie".

| JustBeEvil a răspuns:

Sincera sa fiu...nu m-am uitat niciodata dar toate fetele de la mine din cls se uiteoh go onl-) loseritzee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se uita.
Si eu ma uitam, da m-am plictisit straight face.
Vezi acelasi lucru mereu oh go on. Mai bine e pe viu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea se uita tongue si pot sa zic ca a "memorat" destule lucruri uitandu-se la filme xxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un lucru normal. @Kitty, de ce sunt looseritze? pun pariu ca si tu te uiti laughing

| KaiwithManu a răspuns:

Da si ma si masturbez cand ma uit!