| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare cam intima dar la care am nevoie de raspunsuri... E cam ciudat sa intreb asta, dar, pentru fete mai ales e intrebarea, dupa cat timp ar aparea menstruatia daca as avea secretia de cam un an si jumatate?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Depinde d organismul fiecareia, cand simti ca te vor durea sanii, burta si eventual putin in zona lombara.sa te astepti ca-ti vinebig grin

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cam dupa un an-doi ar trebui sa-ti vina si menstruatia, deci asteapta-te sa-ti vina

| BlueFeeling a răspuns:

Nu mai e nevoie sa raspundeti pentru. ca am aflat ce trebuia si intrebarea a... "expirt"!