| ILoveMyBed a întrebat:

Ok, deci baiatul pe care il plac, eu nu il mai inteleg, adica intr-o intrebare anterioara, deci intr-o zi mi-a comentat ceva de fostul meu iubit, mi-a spus ca sunt a lui (adica a fostului iubit) iar eu m-am suparat atunci si nu am mai stat cu el, dupa vreo zece minute mi-a spus ca David (asa il cheama pe cel care il plac) ma cautat prin tot cartierul, cand am auit asta l-am cautat si l-am iertat, ieri insa m-am suparat din nou pe el pentru ca s-a dat la o prietena de-a mea, cred ca incerca sa ma faca geloasa pentru ca el stie ca il plac, si ma tot intreba daca merg cu el pe teren la scoala mea (el e la alta scoala) si cand i-am trantit un nu hotarat, s-a intristat, ba chiar cred ca ii venea sa planga, parca avea ochi rosi, qapoi am plecat de langa el, eu cu prietena mea intr-o parte si el in alta, apoi m-am intalnit cu el intr-un parca, nu avea chef de nimic, de abia ca vorbea cu prieteni lui, dar nu stiu, credeti ca ma place?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa intalnesc baiatu ala care o sa planga in public thinking
Pai ai dat cam toate argumentele ca te-ar placea, dar de ce va complicati cu atatea nu inteleg eu laughing.
Treceti la practica.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Noua baietilor, cand ne vine sa plangem, de cele mai multe ori plecam de acolo sau lasam capul in jos, sau ne uitam in alta parte. Desi de multe ori zicem ca ne ustura ochiul sau ca a intrat praf in ochi laughing

@CadCireseDinCer da-i o sansa dar spune-i sa aiba incredere in tine, caci fara incredere nu faceti nimic. Spune-i ca il iubesti sincer si dai un pup :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Mai eu sincera sa fiu nu am intalnit asa ceva pana acum laughing, dar am vazut baieti plangand dar o faceau in casa.

| ILoveMyBed explică (pentru RyugaHideki):

Pai da, a lasat capul in jos, dar cand s-a ridicat sa plece parca avea ochi rosi.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

La o inmormantare poate plangem in public.
Dar in rest nu.nu am mai parea niste duri laughing Din punctul de vedere al unora.cam asa ar fi. Daca ei nu pun la inima este si normal sa nu planga, deoarece nu ar avea un motiv.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Nu stiu despre restul dar eu am fost educata ca baietii/barbatii sunt niste specimene care nu sufera si etc laughing. Nu esti om daca nu simti.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem toti sentimente dar nu exista multe fete care sa ni le scoata la ivealahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Si ma bucur ca nu sunt multe! laughing Nu vreau sa vad baieti plangand, mi s-ar rupe sufletu.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Awww

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Si miau.

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Mrrr love struck imi place cand cineva zice miau big grin
Imi place cum sunahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Grrr suna pervers chiar. laughing
O da laughing, multumesc pentru doza de ras >big grin

| RyugaHideki a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru compliment laughing
Si cu placere big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Meritzi smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru tine draga mea, vad ca incerci sa te agati de orice argument ca sa iti dovedesti tie ca te place. happy
Bun, de ce nu treci la fapte?