| anonim_4396 a întrebat:

Ok.laughing deci poti sa ai orgasm masturbandu. te?straight face o amica asa sustine. eu i.am zis ca ori nu stie ce. i orgasmul ori chiar asa elaughing

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite,sa te informezi:
http://dexonline.ro/definitie/orgasm
Normal ca poti avea orgasm, masturbandu-te.

NOname
| NOname a răspuns:

Bineinteles ca da.
Cel mai probabil, tu esti cea care nu stie ce inseamna "orgasm" si/sau "masturbarea". Dar stai fara grija, mama! Ai timp sa afli (banuiesc, ca esti inca foarte micuta).

| TeoPT a răspuns:

Normal că da.

Cred că tu nu știi ce e ăla orgasm. Cam ce crezi tu că înseamnă?

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@Dianna35668
Mai ai și 16 ani. Și mai rușinos să nu știi ce e ăla orgasm laughing

| Dash a răspuns:

Offffff, copiii din ziua de azi...
Mereu fac trolling pe teme sexuale...

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Sigur ca poti avea orgasm, asta e si scopul tongue

| JustMe a răspuns:

Defineste, in viziunea ta, cuvintele "masturbare" si "orgasm"
Si da, poti avea orgasm.

| Dianna35668 a răspuns:

... categoriee. "dragoste si sex".
de ce va mirati cu totii asa? laughing am 16 anihappy anul asta fac 17.
sunt virgina si probabil de aia intrebare.straight face trebuia oricum sa-mi dau seama ca n.am cu cine comunica serioshappy mersi oricum!

| Dianna35668 a răspuns:

. jelli din pacate chiar am 16 ani.
7h... stiam si eu ce.i orgasmul fara sa-mi dai tu definitia greece:d.
ok. n-am dat in cap la nimeni dar si asa va precipitati.:d
laughing plus de aia, cam ce fel de intrebari ar trebui sa apara in aceasta categorie?batting eyelashes.

| fresHZoNe a răspuns:

La femei sunt mai multe tipuri de orgasme : clitoridian, vaginal si anal. deci poti avea orgasm daca te masturbezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, păi dacă nu ar simți plăcerea rezultată în urma actului sexual, adică orgasmul, ce motiv ar mai avea să se masturbeze?
Tu nu știi, scuze și are dreptate prietena ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai tu 16 ani. Lasă vrăjeala.
Și dacă ești virgină, ce? N-are legătură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele mai normale.
Păi dacă știi definiția, bănuiesc că știai și ce e masturbarea și că e tot un act sexual

| OnlineGhost a răspuns:

Eu cred ca ori nu stii tu ce-i ala orgasm ori nu stii ce inseamna termenul ''masturbat''...da poti avea orgasmwinking