| prizeFTW a întrebat:

Este adevarat ca poti muri masturbandu-te? Am auzit de un caz in care un om a avut un orgasm asa de puternic incat a murit. Cauza : Cand era in erectie, nu i-a ajuns suficient sange la creier. Este adevarat rolling on the floor?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai o stare de sanatate buna si nu ai probleme cu inima, nu se poate intampla asta. In cazurile de genul celui pe care l-ai mentionat, probabil ca era vorba despre o persoana in varsta cu probleme de inima. Altfel, sunt extrem de mici sanse ca sa patesti asa ceva atunci cand este sanatos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti muri si daca urci scarile si ai probleme cu inima asa ca...