| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci. Să vă povestesc ceva. Prietenul meu o are mică de tot, l-am întrebat cât are "a lui" și a zis că nu stie, ca nu a masurat-o niciodata. Și apoi mi-a zis "Dar nu cred ca este așa de important asta. Sau este?" si eu am zis ca nu, dar va dati seama ca nu m-ar fi deranjat sa fie mai mare. Dupa care tot el a zis "Stiu ca voi fetele vreti sa fie cat mai mare" si eu "Eee na, nu ma deranjează asta" Am mințit clar. Dar na, pana la urma, asta e. Il iubesc mult si asta e doar un amanunt prea mic care sa conteze in relatia noastra. Ideea e. Eu zic ca are vreo 12 cm in erectie. E mica sau medie? DOAR CURIOASA.

36 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru Navagio):

Vaginul femeii este elastic si se modeleaza dupa penisul barbatului. Ideea cu galeata este doar in capul tau, pentru ca vaginul femeii este brazdat de muschi care se contrata si dilata. Ideea este ca, daca cucul este foarte mic, este incapabil sa atinga prea multi centri nervosi, situati pe peretii vaginului si ca atare, nu pot produce un orgasm vaginal femeii. De orgasmul ala vorbeam eu, nu de oragasmul clitoridian, care-l pot obtine cu un deget sau limba.
Dar tu nu ai de unde stii cum este cu organsmele astea la femei si nici satisfactia lor clitoridiana sau vaginala, odata ce nu ai avut nici o fata in viata ta, fiind inca virgin la 24 de ani, asa cum ai mentionat in alta postare pe acest forum.
Asadar, fii cu bun simt si taci din gura.

| LilPleito a răspuns (pentru Violleta2022):

Bravo, tanti, spuneti-i de cuculet! Nu-l iertati!

| Navagio a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am scris ca nu am avut o relație serioasă cu vreo fata nu ca sunt încă virgin si in legatura cu ce ai scris tu stiam asta. Si totodata te contrazici singura.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Navagio):

De fapt, chiar asa ai scris, ca nu ai avut nici o relatie cu vreo fata pana la varsta asta, uite aici:
"Nu am avut pana la aceasta varsta o relație cu vreo fata, acesta este si oful meu..."

Asadar, esti virgin, daca nu cumva ai avut relatii cu baietii, ca masturbarea nu se poate numii sex si nici dezvirginare nu poate produce.
Pentru confirmare, aici este postul tau cu declaratia ca nu ai avut relatii cu fete:
https://www.tpu.ro/......-am-24-de/

| Navagio a răspuns (pentru Violleta2022):

Femeie relație in sensul ca nu am stat cu vreo fata nu am avut o relație serioasă, doar aventuri pe la facultate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Navagio):

Nu vorbeste nimeni de "stat" aici, nici in banca ( la scoala), nici in autobuz, langa vreuna, ca sa-ti folosesc termenul tau favorit de 'stat".
Din pacate, ceea ce ai scris aici, este destul de clar petru toti:
"Nu am avut pana la aceasta varsta o relație cu vreo fata, acesta este si oful meu..."
Nu ar trebui sa te jenezi ca esti virgin si nu ai avut vreo fata in viata ta, dar ar trebui sa intrii in pamant de rusine, cand te dai expert in sex, iar tu nu ai avut parte de el, vreodata.

Nu-i nimic, asa inveti ca minciuna are picioare scurte, cand te faci de rusine. Ideal este sa inveti din greseli si sa nu le mai repeti vreodata.