| anonim_4396 a întrebat:

Ok. dupa cum unii stiti am fost cu baiatul care il plac in excursie. da` sa va reamintesc : a vrut ca eu cu o pr sa stam in aceiasi camera cu el (si un pr e`al lui)[diriga ne-a lasat pana la urma]. si s`a dovedit a fi un... imi punea mana p fund si a tot incercat sa ma sarute si acum thinking sunt in ceata totala.lamuriti`ma si pe mine daca ma place sau e doar pervers rolling eyes

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Stiu. si prietenul meu a inceput cu d'astea si nu mi-a placut deloc. ne'am si certat pe motivul asta, dar am cerut parerile prietenelor si mi'au zis ca nu e nimic rau sau alt ceva si ca e normal intr'o relatie. tipul te place, clar. daca era pervers, de ce incerca sa te sarute? gandeste'te! funda?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Draga nu stiu cati ani ai? Dar daca ai acceptat sa stai la el in camera, credeai ca se uita la tine ca la bibelou? Fii mutumita ca ai scapat cu atat! Pute fi mai rau!

| DeeaMarry a răspuns:

Cum sa fie normal sa iti puna mana pe fund?! Doamne! Mai fetelor, nu va mai luati dupa ce spun prietenele voastre, zau asastraight face. Unde e respectul de sine?
Nici daca ai o relatie cu el nu e normal sa iti puna mana pe fund straight face(Daca vrei sa te culci cu el e altcevawinking ). Asta e o dovada ca nu te respecta, ca nu stie sa se poarte cu o fata. Te sfatuiesc sa il faci sa inteleaga ca pe tine trebuie sa te respecte. In plus, ca sa fii cu el trebuie sa te impresioneze, sa iti demonstreze ca nu e ca orice golan de pe strada. Arata-i ca tu esti mai speciala decat celelalte, nu te lasa usor. O sa vezi ca un baiat cu bun simt o sa te aprecieze foarte mult.
In ceea ce priveste intrebarea ta, nu stiu ce sa cred. Oricum, eu in locul tau as sta departe de astfel de baieti.
Si diriginta aia a ta, cum doamne sfinte sa lase doi baieti si doua fete in aceeasi camera. E de-a dreptul inconstientastraight face
Ai mare grija pe viitor. Tu alegi daca vrei sa fii respectatawinking

| mypasionareyou a răspuns:

Voi fetelor v-ati bagat direct in gura lupului. nu stiu ce sa cred, dca a incercat sa te sarute poate te place. dar ca ti-a pus mana pe fund asta chiar mi se pare perversiunehappy acum nahappy veu descoperi singura:*

| Andu_7395 a răspuns:

Un pervers laughing

| Katline a răspuns:

Nu stiu toata povestea dar iti pot spune parerea mea in legatura cu ce ai scris.
Baiatul acesta nu a ajuns inca la mentalitatea potrivita unei relatii adica fizic poate este dar psihic nu. Nu poate sa puna inca sentimente intr-o fata.
Pe de alta parte, poti lua lucrurile si altfel. Poate are o imagine de "baiat smecher" caruia ii este rusine sa isi arate sentimentele in fata unei fete sau mai ales in fata prietenilor lui fiindca din cate ai spus mai era un baiat cu voi in camera. Probabil ca se purta asa cu tine doar ca sa nu isi pateze imaginea de "bad boy". Dar asta e doar parerea mea. In situatii ca aceasta trebuie sa simti cu sufletul dar sa Vezi cu ochii si sa Gandesti cu mintea.