| anonim_4396 a întrebat:

Ok, ideea e urmatoarea: eu sunt plecata de 7 luni din tara si luna asta ma intorc. Acum 2 zile un baiat mi-a trimis mesaj cu "Te iubesc. Vrei sa fii cu mine?". Eu i-am trimis "?", iar el a schimbat subiectul, intrbandu-ma cand ma intorc pentru ca vrea sa isi faca timp pentru mine. Chestia e ca el nu m-a mai contactat decat de 2 ori de cand am plecat si inainte nici nu prea mai stateam impreuna (aveam acelasi grup de prieteni, dar s-a destramat). Isi bate joc sau chiar ma place?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Chiar te place dar msi bine stai acolo la munca.

| Mandreiv a răspuns:

O intalnire cu el te poate ajuta sa iti dai seama de asta si in acelasi timp poti sa verifici ceea ce simte...