| rox_4753 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 7 luni, am fost si inainte dar ne-am tot certat si ne-am impacat. De craciun eu am fost plecata din tara iar cand m-am intors el mi-a zis ca nu poate sa traiasca fara mine. Si de atunci suntem impreuna(7 luni). luna asta eu am plecat iar in italia dar de data asta pentru a ramane timp de un an aici. cand a aflat ca nu ma mai intorc in tara a facut tot posibilu si avenit si el aici. el a renuntat la liceu fiind in clasa a 12, cu gandu ca la anul o va relua. As vrea si eu sa stiu daca asta este o dovada de dragoste adevarata sau este doar o decizie de momenthappyhappy

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Cu siguranta este o dovada de dragoste adevarata in cel mai clar sens din moment ce a renuntat la liceu doar ca sa stea cu tine acolowinking. Simta-te norocoasa ca ai un asemenea baiat alaturi care se sacrifica pentru ca nu poate sta fara tine.Multa bafta si la mai multe luni impreunahee heewinking

8 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga mea Rox

Desigur este o dovada de dragoste! In acelasi timp este si o dovada de lipsa de maturitate.
Sfatul pe care pot sa ti-l dau este urmatorul : daca il iubesti cu adevarat atunci il trimiti acasa sa-si termine studiile.
Iti doresc sa dai dovada de intelepciunea de care ai atat nevoie!

| anaid a răspuns:

Acum clar este o dovada de dragostehappy
dar dragostea aceasta poate fi de moment. poate fi pentru toata viata pentru 5 10 70 de anihappy
asta nu o poti sti nici tu nici el si cu atat mai putin noi dar... bucura`te traieste clipa pentru ca acum te iubestewinking

| Dan a răspuns:

Sigur este o dovada de dragoste, dar in acelasi timp este cam iresponsabil, sa se lase de scoala si sa vina la tine. Ce o sa faca, cine il v-a angaja, te-ai gandit? Noroc!

| mihaela_7915 a răspuns:

Eu zic ca e chiar o dovada de dragoste sincera. uh cati ani ai? ai grija de el. daca a facut asta inseamna ca te iubeste cu adevaratnu doar vroia sa scape de sk...va doresc multe luni sau chiar ani de acum inainte impreuna. quidate

| Maddu a răspuns:

Crezi ca ar fi vrut sa scape de scoala? Nop, eu nu cred adica ar fi dat bacalaureatul si e cam greu renunti la scoala cand treci a 12-a. Poate ca ar vrea sa vina in Italia? Totusi o putea face si apoi.eu cred ca este o dovada de dragoste si daca si tu il iubesti meritabig grin

| BabyRosse a răspuns:

Buna,

cu siguranta te iubeste foarte mult si sunt sigura ca aveti un viitor mare impreuna.Pai...eu va doresc sa fiti fericiti si iubitiva incontinuare!

Bye Bye!

| pisicutZamikutZa a răspuns:

Buna,
parerea mea este ca dap. E o dovata nu neaparat ca te iubeste dar, tia dovedit ca insemni ceva pentru el.Frumos din partea lui. NU multi ar face asa.

| rox_4753 explică:

Eu am 16 ani iar el 18. a venit deja in Italia si a inceput munca. eu nu am vruta sa vina tocmai pentru ca imi e frica ca la nu nu va mai relua scoala si nu vreau sa isi strice viitorul din cauza mea