| anonim_4396 a întrebat:

Ok, in curand eu si prietenul vom implini 2 luni de relatie...si na. vreau sa ii fac un cadou ceva, ca el tot mi-a facut de ziua mea, si recent mi-a adus ceva din Bulgaria. stiu, e darnic laughing dar nu am idee ce ii pot da eu lui. Mentionez ca parfumuri are o groaza si unul in plus nu i-ar mai trebui. dar ce altceva?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Exista atatea lucruri. Te poti uita si tu prin magazine dupa un lant barbatesc sau o bratara ori un suvenir. Sau, ii iei un album foto, un CD cu muzica sau cu film, un tricou personalizat, o felicitare facuta de tine sau cumparata cu un text interesant sau O CINA ROMANTICA.

| anonim_4396 explică (pentru drogh):

Mă gândeam la o felicitare, mai așa de început laughing

14 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Daca aveti o poza cu voi doi, atunci pune-o in rama

| Danysan a răspuns:

Ceva care sa-l reprezinte.Da eu cred ca o cina romantica in care sa va spuneti toate dorurile e ok. daca nu deja ati facut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un tricou personalizatwinking

| Demonull a răspuns:

Nu mai investiti atatia bani in primele luni de relatie.Primele luni oricum sunt cele mai frumoase stai vezi tu dupa. vorbesc din experienta unui inel si a unuui lantisor cumparat DEGEABA. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

O, pai ok merci laughing la asta mă gândeam și eu. adică na o felicitare merge

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitare desen.dar nici la alea nu trebuie sa muncesti prea mult sa pierzi niste minute din viata..merg cadouri micute nu mai faceti prostii de sute de euro (asta mi-am spus-o mie ) laughing

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

De unde sute de euro nici măcar nu mai am bani în pușculiță rolling on the floor) mie una de ex mi-e frică să mai fac cadouri, deoarece de ex unei prietene i-am luat de ziua ei acum 3 ani o chestie de 40 de lei și apoi ne-am certat și s-a dus prietenia laughing alteia i-am luat lanț din argint tot așa s-a dus prietenia.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai.faptul ca inca esti minora si nu ai decat banii tai de buzunar si alocatia fa ceva pentru tine de ei..lasa cadourile ai timp sa faci cand o sa fii pe salariul tau (fie vorba intre noi, nici atunci! egoismul te face mai inuman dar sigur te face sa o duci mai bine ) happy

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Egoista sunt cu multa lume, merci de sfat :d

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| andru10best a răspuns:

O poza cu voi doi intr-un moment amuzant sau memorabil.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Da-i sex... E tot ce si-ar putea dorii

| anonim_4396 explică (pentru 69AnonimuS69):

Ahahaha bună asta, ți-as fi dat fundă, ai răspuns inteligent