| EuCuTine a întrebat:

Ok. Multumesc pentru incurajari si pentru mesajele cu lasule si etc. Da nu am murit si nu am murit pentru ca am stat cam 4 ore si am citit toate sms si mi am amintit toate lucrurile pe care le a facut ea si eu. Am ajuns la un verdict AM GRESIT da am gresit si chiar mult si nu fata de ea sau fata de mine ci fata de comportamentul meu sa zicem ca nu am vrut sa fiu " dur, mai distant " am vrut sa ii impartasesc sentimentele si poate ca am "speriato" asta pentru ca eu ia m zis prea devreme chestile asta si nu trebuia. Nu pot sa zic ca nu as vrea sa fiu cu ea pentru as minti dar nici sa renunt nu vrea pentru ca nu sa zicem ca nu imi place sa ma dau batut.Sa va explic cum a fost viata mea pana acum 2 luni. Eram u tip "anormal" adica eram solid, haios, darnic pot sa spun ca si destept, frumos in limita posibilitatilor ( vb aia se poate si mai rau laughing)) ) dar eram sa zicem incercuit de prieteni care ma invitiau dar nu toti, eu mereu sar in ajutor, fac banii din tot felul de tampeni din care nu ar crede nimeni.Acum partea "naspa" cand eram mic, mic era foarte slab dupa o perioada am inceput sa prin greutate. Aveam o greutate mare chiar daca nimeni nici macar un doctor daca ma vedea nu putea sa imi zica cat am eu aveam 102 si ei spuneau ca am 85 - 90 si inaltimea 1, 76. Acum am slabit mult dar pana azi dimineata nu mi am dat seama de asta si eu credeam ca "ea" este singura care ma place ( bou mai sunt ) dar cat ma gandeam la ea eu nu am acceptat nici o relatie ( cam de *** nu ) Acum sunt socat pentru hainele de acum 3 ani care nu imi mai veneau acum imi sunt largi si am gasit o pereche de blugi din clasa a 6 care imi vine ( sunt a 10 a ). Acum ma simt sa zicem extraordinar pentru ca da ma simt bine si nu imi mai este frica ca zic adevarul asa cum este.Aseara am avut o cadere nervoasa dar si o revelatie. Sper ca acum ati inteles "problema" mea si va sunt recunoscator. Am inteles ca viata este frumoasa ca eu sunt naiv laughing si ca totul este roz chiar daca este gri si o stiu tongue.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Fiecare problema mai mica sau mai mare cazuta pe capul nostru, ne face sa credem ca viata-i un calvar plina de piatra neagra, insa in fiecare problema in parte, exista o usa de evacuare roz. Felicitari ca ai vazut-o si-ai reusit sa iesi prin ea inainte de a face orice alta tampenie!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Bine ca te-ai gandit ca de nu faceai o prostie mai mare decat tine. sa te omori din cauza unei fete niciodata sa nu te mai gandesti la asa ceva oh go on.

| ncalin18 a răspuns:

Tu chiar vroiai sa te omori ma laughing?

vai de capu` tau